Diğer
  Ana SayfaHaberBinance CEO'su CZ, Justin Sun'a Rest Çekti!

  Binance CEO’su CZ, Justin Sun’a Rest Çekti!

  -

  • Justin Sun’a Binance borsasına fon göndermesiyle ortalık karıştı.
  • Binance CEO’su, Justin’e ayrıcalık tanınmayacağını ima etti.

  Binance CEO’su Changpeng Zhao, bugün Justin Sun’a bir uyarıda bulundu ve Justin’e dava açılabileceğini söyledi.

  Binance, Justin Sun’a Karşı Harekete Geçme Sözü Verdi

  Binance BNB

  Binance CEO’su Changpeng Zhao bugün yaptığı açıklamada, kripto borsası Binance’in, 1 Mayıs’tan itibaren Binance Launchpool’un SUI airdrop’unu kötüye kullanmaya çalışması halinde Tron’un kurucusu Justin Sun’a karşı dava açacağını söyledi. Bu açıklama, Justin Sun’ın milyonlarca TUSD stablecoin‘i Binance’e göndermesinin ardından geldi. Kayıtlara göre Justin, Binance cüzdanına yaklaşık 116 milyon dolarlık TUSD gönderdi.

  Justin Sun, herhangi bir borsa kampanyasına katılmaya niyeti olmadığını ve daha önce aktarılan TUSD’nin önde gelen TUSD borsaları arasında likidite sağlamanın bir parçası olduğunu söyledi.

  Binance CEO’su ayrıca, Binance Launchpool airdrop’larının kendisi veya herhangi bir balina için değil, perakende müşteriler için olduğunu ekledi. Tweet’i, “İyi tarafından bakarsak, blok zincirleri şeffaftır” diyerek kaba bir ifadeyle bitirdi. Bu, Justin Sun’ın bu TUSD satışından SUI tokenleri almaya çalışması halinde, blockchain verileri aracılığıyla öğrenecekleri anlamına geliyordu.

  Justin Sun, transferlerin TUSD fiyatına istikrar ve borsalara yeterli likidite sağladığını savundu. Ancak, bazı üyelerin bilmeden borsa kampanyalarına katıldığını ve geri ödeme başlatmayı planladığını kaydetti;

  “Maalesef, bazı ekip üyelerimiz bu fonların kullanım amacının tam olarak farkında değillerdi ve istemeden bir kısmını değişim kampanyalarına katılmak için kullandılar. Bu hatayı fark ettikten sonra hemen borsa ekibiyle iletişime geçtik ve tam bir geri ödeme ayarladık.”

  Justin Sun’a bağlı cüzdan, 1 Mayıs’ta iki işlemde Binance’e yaklaşık 116 milyon dolar değerinde 59 milyon ve 56,1 milyon TUSD aktardı.

  Binance, Launchpool’da SUI Farming’i Tanıttı

  30 Nisan’da Binance, SUI token için Binance Launchpool’daki 33. projesini duyurdu. Kullanıcılar, BNB ve TUSD’lerini ayrı havuzlara stake ederek DPoS katman 1 blockchain Sui’nin SUI tokenini toplayabilir. SUI token için farming yalnızca iki gün boyunca geçerli olacak.

  Şimdi Binance borsasına kayıt olup, SUI farming’e katılabilirsiniz. Kayıt olmak için buraya tıklayınız.

  Binance, token için likidite gereksinimini karşıladıktan sonra SUI’yi listeleyecek ve SUI/BTC, SUI/USDT, SUI/TUSD ve SUI/BNB çiftleriyle alım satımı açacaktır. Ayrıca borsa, bir sonraki duyuruya kadar SUI/TUSD çiftinden sıfır yapıcı ücreti alacak.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler