Diğer

  Binance, 41. Launchpool Projesini Duyurdu: NFPrompt Launchpool Detayları!

  • Kullanıcılar, BNB, FDUSD ve TUSD’yi ayrı havuzlara stake’lerini koyarak yedi gün boyunca NFP tokenlerini farming yapabilecekler.
  • NFP/BTC, NFP/USDT, NFP/BNB, NFP/FDUSD, NFP/TUSD ve NFP/TRY trading çiftleri ile alım satıma açacaktır. NFP’ye Seed Tag uygulanacaktır.
  • NFPrompt, Web3’te Prompt Artist Platformu olan, hayalinizi bir AI tarafından üretilen NFT’ye dönüştüren ilk platformdur.

  Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, 41. launchpool projesini tanıttı: NFPrompt nedir? Launchpool ne zaman başlıyor?

  Binance, Yeni Launchpool Projesini Açıkladı

  Binance

  Binance, Binance Launchpool üzerindeki 41. proje olan NFPrompt’u (NFP) duyurdu. Web sayfasının, Launchpool’un başlamasından önce tahmini olarak 5 saat içinde kullanıma sunulması bekleniyor. Kullanıcılar, BNB, FDUSD ve TUSD’yi ayrı havuzlara stake’lerini koyarak yedi gün boyunca NFP tokenlerini farming yapabilecekler ve farming işlemi 2023-12-20 00:00 UTC (TSİ 03.00) tarihinde başlayacaktır.

  NFPrompt, Web3’te Prompt Artist Platformu olan, hayalinizi bir AI tarafından üretilen NFT’ye dönüştüren ilk platformdur. Koleksiyonerler ve meraklılar, kullanılan prompt ile birlikte NFT’yi satın alabilir/satabilirler.

  Binance daha sonra NFP’yi 2023-12-27 10:00 UTC (TSİ 13.00) tarihinde listeleyecek ve NFP/BTC, NFP/USDT, NFP/BNB, NFP/FDUSD, NFP/TUSD ve NFP/TRY trading çiftleri ile alım satıma açacaktır. NFP’ye Seed Tag uygulanacaktır.

  NFP Launchpool Detayları:

  • Token Adı: NFPrompt (NFP)
  • Toplam Token Arzı: 1,000,000,000 NFP
  • Launchpool Token Ödülleri: 110,000,000 NFP (toplam token arzının %11’i)
  • İlk Dolaşımdaki Arz: 250,000,000 NFP (toplam token arzının %25’i)
  • Akıllı Kontrat Detayları: NFP Token (NFP)
  • Staking Şartları: KYC gereklidir

  Desteklenen Havuzlar:

  • BNB Staking: 88,000,000 NFP ödül (toplam ödülün %80’i)
  • FDUSD Staking: 11,000,000 NFP ödül (toplam ödülün %10’u)
  • TUSD Staking: 11,000,000 NFP ödül (toplam ödülün %10’u)

  Fair Mode Hakkında

  Fair Mode, Binance Launchpool tarafından başlatılan yeni bir modeldir. Topluluğun ve perakende kullanıcıların çıkarlarını korumak ve maksimize etmek üzere tasarlanan Fair Mode, başlangıç dolaşım aşamasında topluluğa önemli ölçüde daha fazla token tahsis edecek ve tüm Launchpool tokenleri listelemeden önce serbest bırakılacaktır. Ayrıca, Fair Mode, enflasyon baskısını daha da azaltmak için bazı tahsisatın sürekli olarak dolaşıma girmesini önleyecektir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Dogecoin (DOGE) Boğa Rallisine Hazır, Fiyat Geçen Hafta %13 Arttı

  Geçtiğimiz hafta DOGE fiyatında dikkat çekici bir artış oldu...

  Bitcoin, Piyasa Hareketleri ve Analist Uyarıları Ortasında $63,600’ü Aştı

  Kripto yatırımcıları, piyasadaki etkileyici yükselişle, bir analistin son uyarısıyla...

  Ethereum, NFT Satışları %7 Artarken Önde Gidiyor, Solana ve Polygon Önemli Büyüme Gösterdi

  Son dönemde, NFT satış hacminde kayda değer bir artış...

  Ethereum Fırlayabilir: İlk ABD Spot ETF Onayı İçin Beklenti Artıyor

  Bu hafta, kripto sektöründe Ethereum, XRP ve Cosmos için...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Dogecoin (DOGE) Boğa Rallisine Hazır, Fiyat Geçen Hafta %13 Arttı

  Geçtiğimiz hafta DOGE fiyatında dikkat çekici bir artış oldu ve %13’ün üzerine çıktı. Önemli göstergeler ve piyasa indikatörleri şu anda DOGE için yükseliş trendine işaret...

  Bitcoin, Piyasa Hareketleri ve Analist Uyarıları Ortasında $63,600’ü Aştı

  Kripto yatırımcıları, piyasadaki etkileyici yükselişle, bir analistin son uyarısıyla heyecan içinde. Bitcoin (BTC) 63.600 dolar seviyesini aşarken, yatırımcılar günlük ve haftalık kapanışlarda devam eden kazançları...

  Ethereum, NFT Satışları %7 Artarken Önde Gidiyor, Solana ve Polygon Önemli Büyüme Gösterdi

  Son dönemde, NFT satış hacminde kayda değer bir artış gözlemlendi. Öncü ağlar, diğer zincirlerin desteğiyle bu artışta önemli roller oynadı. Son veriler, alıcı aktivitesindeki değişiklikleri ve...