Diğer

  Bernstein’e Göre, ETF Fırsatı Sadece Bitcoin ile Sınırlı Kalmayacak!

  • Grayscale, Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) dönüşümünü bir borsa işlem gören fon (ETF) haline getiren bir mahkeme kararında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı önemli bir zafer elde etti.
  • Raporda, sektörün, ilk spot Bitcoin ETF’sini Ekim ayının ortasından Mart ayının ortasına kadar bir süre içinde alacağı ve Grayscale dahil tüm spot ETF başvurularının onayı aynı anda gerçekleşeceği belirtildi.
  • Varlık yönetimi sektörünün, sadece Bitcoin ve Ethereum’dan öteye geçmesi bekleniyor; bu, Solana ve Polygon gibi diğer üst blockchain’leri içerebilir.

  Bernstein, yeni raporunda spot Bitcoin ETF’sinin onay alacağını ve ETF fırsatının Bitcoin haricindeki varlıklara da uzayacağını bildirdi.

  Bernstein’in Kripto ETF’leri için Yeni Raporu

  Kripto Para

  Geçen hafta Grayscale, Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) dönüşümünü bir borsa işlem gören fon (ETF) haline getiren bir mahkeme kararında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı önemli bir zafer elde etti ve bu, regülatörlerin spot ETF başvurularını değerlendirmek için açık ve belirgin ilkeleri ortaya koydu.

  Gautam Chhugani liderliğindeki analistler şunları söyledi;

  “Kripto ETF fırsatı sadece Bitcoin (BTC) ile sınırlı kalmayacak, birden fazla kripto varlığına uzanacak.”

  Sektör, ilk spot Bitcoin ETF’sini Ekim ayının ortasından Mart ayının ortasına kadar bir süre içinde alacak ve Grayscale dahil tüm spot ETF başvurularının onayı aynı anda gerçekleşecek, rapor belirtti ve analistler şunları ekledi;

  “Spot Ethereum (ETH) ETF’si için sektörün itme gücü hemen ardından gelir, çünkü ETH, bir CME vadeli işlem piyasası ve bir spot piyasa ile benzer bir piyasa yapısına sahiptir.”

  ETF’ler hangi varlıklara uzayacak?

  Varlık yönetimi sektörünün, sadece Bitcoin ve Ethereum’dan öteye geçmesi bekleniyor; bu, Solana ve Polygon gibi diğer üst blockchain’leri ve hatta geleneksel aracılara ihtiyaç duymadan bir blockchain üzerinde gerçekleştirilen kredi verme, ticaret ve diğer finansal faaliyetler için kullanılan Decentralized Finance (DeFi) gibi önde gelen varlıkları içerecek -notta belirtildi ve analistler şunları söyledi;

  “Bu, varlık yönetimi sektörü için patlayan bir varlık sınıfında sağlıklı ücretler üretme büyük bir ticari fırsattır. Mahkemelerdeki güçlü gösterimler (Ripple ve Grayscale, 2 ay içinde), gelişmiş ETF şansları ve ilerici kurumsal ilgi, kripto para biriminin geçmişteki perakende öncülüğünde olmayan eşi benzeri görülmemiş bir sermaye yönlü döneme konumlandırıyor”

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Peter Brandt, Borsa Yatırım Fonu (ETF) Spekülasyonları Ortasında Ethereum (ETH) Fiyatının 5,600 Dolara Çıkacağını Tahmin Ediyor

  Ethereum’un fiyat hareketleri, finans analisti Peter Brandt'in yükseliş eğilimlerini...

  Trump’a Suikast Girişiminin Ardından Bitcoin İki Haftanın Zirvesinde

  Donald Trump etrafındaki son siyasi kargaşa, Bitcoin’i...

  Ethereum Fiyat Artışı: Peter Brandt, ETH için Potansiyel %64 Artış Öngörüyor

  Ethereum’un fiyatı geçen hafta yaklaşık %10 arttı...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Peter Brandt, Borsa Yatırım Fonu (ETF) Spekülasyonları Ortasında Ethereum (ETH) Fiyatının 5,600 Dolara Çıkacağını Tahmin Ediyor

  Ethereum’un fiyat hareketleri, finans analisti Peter Brandt'in yükseliş eğilimlerini tespit etmesiyle birlikte kripto dünyasında heyecan yarattı. Brandt'in dikkatli analizi, Ethereum’un değerinde önemli bir artışı işaret...

  Uzmanlar, Bitcoin Hakimiyetinin Son Piyasa Düşüşüne Rağmen Potansiyel Altcoin Yükselişini İşaret Ettiğini Söylüyor

  Kripto uzmanlarına göre, altcoin piyasası son iki haftadır sürekli bir düşüş eğiliminde. Bununla birlikte, önemli bir gösterge bu son düşüşün "dip...

  Trump’a Suikast Girişiminin Ardından Bitcoin İki Haftanın Zirvesinde

  Donald Trump etrafındaki son siyasi kargaşa, Bitcoin’i iki haftanın en yüksek seviyesine çıkardı. Trump’ın kripto para yanlısı duruşu, seçim şansını önemli...