Salı, Ocak 19, 2021

Beldex (BDX) Coin İncelemesi

Beldex

Beldex merkeziyetsiz özelliğe sahip bir madeni para olup, sahiplerine genel ve özel işlemler gerçekleştirmeleri için güç ve kontrol sağlar. İşlemler, izlenebilir halka açık ve izlenebilir işlemlerden izlenebilir özel işlemlere kadar değişebilir. BDX paraları kullanıcılara tam kontrol sağlar, izlenebilir ve izlenebilir işlem yapma seçeneği ile onları güçlendirir. Yatırım için bir ICO seçmenin en güvenilir yolu, fayda yönüdür. 

Beldex (BDX) madencilerin kazabildiği bir kripto para birimidir ve ilk kez Aralık 15, 2018’de başlamıştır. CryptoNight algoritması ve PoW kripto para ispat tipi kullanıyor. BDX, dolaşımda para arzına ve onu sıralamada 6305 numaralı pozisyonda tutan toplam $0 piyasa değerine sahiptir. Şu anda Beldex fiyatı $0.06479’dır ve 24 saatlik $711,043 işlem hacmine sahiptir.

BDX fiyatı, Aralık 16, 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan $0.45’a ulaştı. Son 24 saatte Beldex fiyatı -1.06% düştü ve son 1 saatlik işlemlere göre 2.61% yükseliş eğiliminde. Ayrıca haftalık bazda Beldex fiyatı -5.65% düşüş gösterdi. Beldex fiyatındaki aylık değişime baktığımızda, 12.85% yükseldiğini görüyoruz, oysa fiyat tam 1 yıl önce -34.76% oranında düşüktü.

BDX veya diğer kripto paraları kolayca satın almak veya satmak için doğrudan borsa linklerine tıklayabilirsiniz.

BDX https://beldex.io
BDX Canlı Fiyat : $0.06479 / 0.00000969 BTC
Piyasa Değeri : ?
Mevcut Arz : ?
24 Saatlik Hacim : $711,043
Algoritma : CryptoNight
Sıra : #6305
Kripto Para Başlangıç Tarihi : Aralık 15, 2018
En Yüksek Değer (ATH) : $0.45
En Yüksek Değer (ATH) Tarihi : Aralık 16, 2018

Beldex (BDX) Nereden Satın Alınır?

Token’i STEX üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Güvenlik Durumu

Blok zincirinin tüm geçmişini kaydeden ve böylece onu güçlendiren masternode üzerinde çalışır. Buna ek olarak değişimi, onu aşılmaz ve sağlam kılan çok sayıda güvenlik katmanı sağlar.

Kullanıcı Dostu

Daha hızlı bir eşleştirme motoru, sipariş defterindeki siparişlerin hızlı bir şekilde eşlenmesini sağlar. Düşük yanıt süreleri, arayüzler arasında hızlı manevra kabiliyeti, kolay ve verimli API oluşturma, kullanıcıların karlılığını artırır.

https://coinotag.com‘dan bitcoin haberlerini Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.04
  THYAO.IS₺13.55
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.38
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.52