Çarşamba, Nisan 21, 2021

Ceza’nın Yeni Şarkısı Beatcoin

Beatcoin

Beatcoin nedir? – Beatcoin, Türk Rap müziğinin en başarılı ve öncü isimlerinden Ceza’nın, ED Müzik etiketiyle çıkan yeni single’ıdır. Beatcoin an itibariyle Tüm dijital platformlarda müzikseverlerle buluştu.

Yayınlandığı andan itibaren müzikseverlerden tam not alan Beatcoin ; Youtube’da trend videolar listesinde ve iTunes’da en çok indirilen parçalar listelerinde ilk sırada, Spotify Türkçe Rap listesinin kapağında ve açılış şarkısı olan Beatcoin, Twitter’da da trend topic listesinde.

Beatcoin , rapteki modern flow ve ryhmlara sahip. Sözü Ceza’ya bestesi RokaBeat’e ait olan Beatcoin’in video klibi de parçayla aynı anda sanatçının YouTube kanalında yayınlandı.

Konserlerine ara vermeden yurt içi ve yurt dışında dinleyicileriyle buluşmaya devam sanatçı, sevilen parçalarıyla halen müzik listelerinde ilk 10’daki yerini de koruyor.

Beatcoin Yükselişte Peki Ya Bitcoin ?

Kripto para sektörünün gözü kulağı artık yaşanacak olan blok ödülü yarılanmasında. Yapılan hesaplamalara göre Mayıs ayında gerçekleşmesi beklenen bu süreç sonrasında madencilerin aldığı blok ödülü 12.5 Bitcoin’den 6.25 Bitcoin’e düşecek.

Temel anlamda bakıldığı zaman Bitcoin üretim süreci daha da kıtlaşacak ve bunun fiyata tarihsel olarak iyi etki ettiğini görmek mümkün. Yatırımcılar pür dikkat Bitcoin Fiyatı hareket çizelgelerini takip etmekte.

Daha önce yaşanan blok ödülü yarılanması süreçlerinde Bitcoin’in fiyatının büyük bir ralli yaptığı da göz önüne alınırsa, yine aynısının yaşanması bekleniyor ancak bu durumun gerçekte pek de öyle olmayabileceği yönünde yorumlar da yapılmaya başlandı.

Örneğin kripto para sektörünün ünlü isimlerinden birisi olan Coinshares’in Türk strateji uzmanı Meltem Demirörs, halving sonrasında Bitcoin fiyatının artmama ihtimalinin son derece yüksek olduğunu söyledi.

Beatcoin için Demirörs, Twitter üzerinden şunları yazdı:

”Bitcoin fiyatının yarılanma sonrasında artmama ihtimali son derece yüksek. Çünkü ilk kez bir yarılanma döneminde artık elimizde büyük bir vadeli piyasa var. Bu da fiyat hareketlerini daha da katı kılan bir durum. Bu sebeple de fiyatın geçmiş dönemdeki yaşanan yarılanmalar gibi büyük artışlar yaşayacağını beklemek pek de doğru olmaz. Bekleyip görmek gerekiyor ancak benim fikrim şu anda böyle.”

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺22.74
  THYAO.IS₺10.92
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺17.59
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺14.62