Ana SayfaHaberBarney Stinson'dan Bitcoin Dostluğu... İşte detaylar

Barney Stinson’dan Bitcoin Dostluğu… İşte detaylar

-

Bir efsanede – bekleyin – cesur hareket, bu repliği Barney Stinson’dan hatırlayacaksınız.

Neil Patrick Harris bir Bitcoin ATM operatörü olan CoinFlip ile ortaklığını ortaya koyuyor. İkisi birlikte, Bitcoin ATM’lerini kullanma kolaylığı konusunda farkındalığı artırmak için yeni bir reklam kampanyası başlatmayı amaçlıyor. Neil Patrick Harris’in Bitcoin ile nasıl tanıştığının hikayesi Bitcoin’in ilk günlerine kadar uzanıyor. Ünlü oyuncu, erken bir Bitcoin yatırımcısı olduğunu ortaya koyuyor. Ayrıntılı olarak, Bitcoin’i ilk duyduğu zamanı hatırlıyor. Arkasındaki teknolojiyi anlamasa da yatırım fırsatını kaçıramadığını belirtiyor.

Ayrıca, o zamanlar Bitcoin’in fiyatı şu anki konumuna kıyasla son derece düşüktü. Harris, insanların Bitcoin’in ne kadar erişilebilir olduğunu anlamalarını sağlama görevini üstlendi. Böylece CoinFlip ile bir reklam kampanyası oluşturarak bu amacını gerçekleştirmeyi planlıyor. Bitcoin ATM’leri, Bitcoin’e yatırım yapmak için mükemmel bir fırsattır. Özellikle Bitcoin ATM’leri ile kullanıcılar doğrudan nakit para yatırabilir ve Bitcoin’e çevirebilir. CoinFlip’li reklamın başlığı ‘So Flippin Easy’. Harris’in Bitcoin’e hızlı bir dönüşüm için ATM’ye nakit girmesini sağlar. Dahası, “kripto havalı” diyerek devam ediyor. How I Met Your Mother yıldızı kriptoların değerini ve olanaklarını tartışırken şöyle diyor:

Kripto para birimi, alışveriş yapma, yatırım yapma ve iş yapma şeklimizin geleceğidir, ancak aynı zamanda inanılmaz derecede teknik ve göz korkutucu olabilir… harika bir dönüşle.

Başka bir deyişle Harris, Bitcoin ve kripto para birimleri için güçlü bir savunucudur. Hızlı ve basit işlemlere olanak sağlamanın harika bir yolu olduğuna inanıyor. Söylemek yeterli, kripto topluluğu artık aktörü yakından takip edecek. Bitcoin fiyatı tekrar yükseldiğinde muhtemelen beşin en yükseği olan fiyatı talep etmek için. Sonuç olarak, öyle görünüyor ki, en azından Harris için  Bitcoin harika.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$23,838.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler