Diğer
  Ana SayfaHaberBalinalar SHIBA'dan Sonra Bu Altcoinden 500 Milyon Tane Aldı!

  Balinalar SHIBA’dan Sonra Bu Altcoinden 500 Milyon Tane Aldı!

  -

  Meme coin öncüsü Dogecoin, haftayı robinhood’un desteğiyle yeni bir ralli ile açıyor. Raporlar, birkaç balinanın, son gün %5’lik bir ralliyi tetikleyerek, büyük miktarlarda DOGE biriktirmek için olumlu piyasa duyarlılığına sıçradığını ortaya koyuyor.

  Balina Uyarısı‘na göre Balinalar, son iki gün içinde 500 milyondan fazla Dogecoin topladı. İzleyici, Dogecoin’in en büyük sahibinin de birikime katıldığını ve yaklaşık 165 milyon DOGE’u paketlediğini ortaya çıkardı. coinleri.

  Ek olarak, ilk 20 balina da son 24 saat içinde değeri 13 milyon dolardan fazla olan 150 milyon Dogecoin tokeni transfer etti.

  Robinhood, Dogecoin İçin Destek Eklemeyi Planlıyor

  robinhood
  Robinhood Uygulaması

  Robinhood Market, hem finansal hem de kripto pazarlarında çok etkilidir. Bölgeden bağımsız ticaret platformu, Eylül 2022’de 10.000 kullanıcıya yeni cüzdanının ilk sunumunu yaptı. Mobil cüzdan uygulaması, kullanıcıların Kripto Para birimleri ve NFT’ler alıp göndermesine olanak tanıyacak.

  Duyuru‘ya göre, cüzdan 1 milyondan fazla bekleyen kullanıcıya açık olacaktır. Ancak cüzdanlar, DOGE için ilk destekle ortaya çıkmadı ve bu da meme coin topluluğu arasında endişelere yol açtı. Ancak, robinhood platformu Dogecoin topluluğuna, cüzdan uygulamasının yakında Dogecoin’i desteklemesini sağlamak için çok çalıştıklarını söyledi.

  Bu arada, robinhood’ın ana ticaret uygulaması zaten Dogecoin’i destekliyor. Ağustos 2021’de platform, DOGE’nin yılın ikinci çeyreğinde şirketin gelirinin %62’ye kadarını sağladığını ortaya çıkardı. O zamandan beri Dogecoin, robinhood’a Bitcoin ve Ethereum’dan daha fazla gelir sağladı.

  Cüzdandaki kripto kullanıcılarına büyük fayda sağlayacak özelliklerden biri, Kripto Para ticareti için sıfır ağ ücretidir. Bu, firmanın Dogecoin desteği haberi etrafında piyasa duyarlılığının neden olumlu hale geldiğini açıklıyor.

  Veriler, robinhood bağlantılı cüzdan adreslerinin en önemli DOGE tokenlerini tuttuğunu gösteriyor. Örneğin, DPDLBA adlı bir robinhood cüzdanı, toplam arzın yaklaşık %25,21’ini oluşturan en büyük Dogecoin sahibidir. 3,1 milyar dolar değerinde 34,76 milyar Dogecoin’e sahipken, ikinci en büyük sahibi toplam arzın yaklaşık %5,14’ü olan 7,08 milyar DOGE’ye sahip.

  İlk 100 ve en büyük 500 BSC balinası da hareket ediyor. Balina İstatistikleri‘nden gelen verilere göre DOGE, geçtiğimiz gün 100 BSC balinası arasında en çok satın alınan 10 token arasında yer aldı. Ayrıca memecoin coin, en büyük 500 BSC balinası arasında da yer aldı.

  DOGE Fiyat Artışları – Daha Fazla Ralli İçin Umut Var mı?

  Balina birikiminin ortasında, DOGE kripto para fiyatı son 24 saatte %3,4 arttı. Şu anda en düşük 0,8604 $ ve en yüksek 0,9289 $ ile 0,9001 $’dan işlem görüyor. Teknik ve sosyal duyarlılık göstergeleri, önümüzdeki birkaç gün içinde 0,095 dolara hafif bir yükseliş hareketi gösteriyor. Ancak mevcut piyasa koşulları göz önüne alındığında, 0,1 doların üzerine çıkmak imkansız görünüyor.

  Balinalar 500 Milyon Dogecoin Çantaladı, DOGE 0,1 Dolara Yaklaşacak mı?
  DOGE, Tradingview.com’da günlük mum l DOGEUSDT’de ivme kazandı

  Ancak, meme parası Ocak ayından bu yana bazı güzel günler gördü. Son haftalarda 14 günlük %21,8’lik bir fiyat artışıyla yükseliş trendinde.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyatında Düşüş Devam Edecek mi? Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri

  Ethereum fiyatı, 1.900 dolar direncinden aşağı yönlü hareket ediyor. ETH, 1.800 dolar desteğinin net bir şekilde altına düşerse ciddi bir düşüş yaşayabilir.

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler