Balinalar Alımlara Devam Ediyorlar | Bitcoin Ne Olacak?

balina bitcoin
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Santiment tarafından yayınlanan bir rapora göre kripto balinaları, düşük fiyatlarla portföylerine daha fazla Bitcoin eklemeye devam etti. Bu arada, Ethereum yatırımcıları geçen yılın Ekim ayının başlarında satın alınan zulalarda sıkı oturuyorlar. Verilere göre, balina yatırımcıları Bitcoin’i daha düşük fiyatlarla satın almak için mevcut piyasa düzeltmesinden yararlanıyor. 100 ila 10.000+ Bitcoin içeren adreslerin sayısı yaklaşık üç haftadır istikrarlı bir artış gösteriyor. Santiment, etkinliği balinaların dalışı güvenle satın aldığının bir işareti olarak yorumluyor.

Ticaret platformlarındaki Bitcoin sayısı, Mayıs ayının sonundaki düşüşten önce büyük bir artış gördükten sonra düşmeye devam etti. Bu, yatırımcıların varlıklarının büyük bir kısmını uzun vadeli tutulmak üzere soğuk hava deposuna taşıdığını gösteriyor. Santiment, bunun bir yükseliş işareti olduğunu iddia ediyor. Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para olan Ethereum’a gelince, Santiment’in verileri, son birkaç hafta içinde 1.000 ila 100.000 tokenli balina hesaplarının aşağı yukarı aynı kaldığını gösteriyor. Santiment, bu yatırımcıların Ekim 2020’nin başlarında büyük miktarlarda Ethereum almaya başladığını iddia ediyor. Aktif ETH cüzdanlarının sayısı da Mayıs ortasında tarihi zirvesine ulaştıktan sonra biraz düştü. Yazarlar, verilerin dijital varlık için düşüş eğiliminde olduğuna inanıyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 36,886.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!