BakeryToken (BAKE) Orta Vadeli Fiyat Analizi 18 Ocak 2022

analiz-4

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

BakeryToken (Bake) yorum analizimizle birlikte, BakeryToken hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, BAKE için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte BAKE fiyat analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin fiyatıyla ters bir şekilde aşağı yönlü fiyat hareketleri sergiliyor. Çoğu altcoin aşağı yönlü sert düşüşler yaşadı. Son saatlerde piyasa sert düşüşlere sahne olurken BAKE 0.876 dolar seviyelerine kadar düşüş hareketi sergiledi. BAKE fiyatı son 24 saat içerisinde %-4’den fazla düşerek 0.87 seviyelerine kadar düşüş yaşadı. BAKE bu kadar düşmüşken gelin önemli hedef seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

BAKE Yorum Analizi ve Orta Vadeli Fiyat Hareketi

BakeryToken yorum analizi ile birlikte Bake için kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz orta vadeli 12 saatlik grafikte, BAKE’in önemli bir formasyon yapısı içerisinde olduğunu gözlemlemekteyiz. üçgen yapısı üzerinden gidersek belirtilen kırmızı bölgesine (0.831 dolar) gelmesi halinde orta vadeli spot alım için uygun bir bölge denilebilir.

Bu bölgenin önemli bir destek olarak korunması halinde yeni bir yükseliş hareketinin başlangıcı olma ihtimalinin olduğunu söyleyebiliriz. Yukarıda belirttiğimiz seviyelere kadar bir düşüş görmemiz halinde bu seviyelerden alım ile birlikte ilk olarak 1.01 bölgesine kadar bir hareket bekleyebiliriz.

BakeryToken (BAKE) Önemli Direnç Seviyeleri

BakeryToken (BAKE) günlük analizimizde baktığımızda. 0.831 dolar seviyelerine kadar düşüş görebiliriz. Bu seviyelere gelmesiyle beraber spot olarak alım yapmayı düşünüyorum. Elimde bulunacak olan BAKE coinleri 1.01 -1.15 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş hareketi yapmasını bekliyorum.

BakeryToken (BAKE) fiyatı için bir diğer önemli destek bölgesi, 0.831 – 0.822 dolar seviyelerine kadar çok güçlü destek bölgesi olduğunu söyleyebiliriz. BAKE fiyatı için bu bölge orta vade için alım bölgesi olarak nitelendirilebilir.

  • BAKE Önemli Destek Bölgeleri: 0.831 – 0.822
  • BAKE Önemli Direnç Bölgeleri: 1.01 – 1.15
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster