Baby Dogecoin %248 Kazanç Sağladı

baby-dogecoin

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Dört gün önce, kripto topluluğu ve ana akım izleyiciler, Baby Doge adlı yeni bir meme tabanlı kripto varlık fark ettiler. Elon Musk Baby Dogecoin hakkında tweet attığında kripto para çok daha fazla dikkat çekti ve tweet’in hemen ardından varlığın değeri fırladı. Musk, o zamandan beri Baby Dogecoin hakkında hiçbir şey söylemedi, ancak kripto varlık değerini arttırmaya devam etti.

baby-dogecoin

Baby Doge diğer kripto varlıkları gölgede bırakıyor

Geçen hafta, Tesla CEO’sunun kripto para hakkında tweet atmasının ardından Baby Doge adlı kripto para birimini bildirdik. O zaman, Baby Dogecoin 1 Temmuz’da 24 saatlik bir süre içinde %228.3 arttı ve son birkaç gün içinde kripto para birimi değer kazanmaya devam ediyor.

BABY DOGECOİN Grafik
Kaynak: CoinGecko

Ertesi Pazartesi sabahı, Baby Dogecoin %2’nin üzerinde bir düşüş yaşadı. Ancak yedi günlük istatistiklere göre BABYDOGE’un hala %248,9 oranında bir artış yaşadığını görebiliyoruz. Son iki hafta içinde ise, Baby Dogecoin %723 gibi devasa bir oranda kazanç elde etti.

New York Post, kamuoyuna “Baby Doge? Elon Musk’ın abarttığı Dogecoin yan ürünü hakkında bilinmesi gerekenler.” şeklinde bir makale yayınladı. 1 Temmuz’dan bu yana, baby doge’u listeleyen ticaret platformlarının sayısına bakacak olursak, ilk olarak Pancakeswap’ta kullanıma sunulan Baby Dogecoin daha sonra 3 merkezi borsa tarafından da listelendi.

Meme tabanlı olan bu kripto varlık Pancakeswap, MEXC Global, XT.com ve Lbank’ta mevcuttur. Pancakeswap’ın birinci versiyonu, Baby Dogecoin’in 24 saatlik takaslarda 72 milyon dolar ile çok fazla likiditeye sahip olduğunu ve protokolün ikinci versiyonunun 3 milyon dolardan fazla olduğunu belirtti.

Dogecoin önceliğinde ki meme tabanlı kriptolar yükseliyor.

Size Baby Doge’den ilk bahsettiğimizde kripto varlık 0.000000002014 değerinden işlem görüyordu. O zamanda sonra Baby Doge 0.000000004585 değerinden işlem görüyor, bu sayı ise tam olarak 2 katı demek. Her Baby Dogecoin işlemi gerçekleştiğinde ise insanlar %10’luk bir ücret öderler fakat bu ücretin %5’i daha sonra insanlara tekrar dağıtılır

Ücretten alınan diğer %5 ise Pancakeswap’ta barındırılan BABYDOGE/BNB likidite havuzuna eklenir. Coingecko’nun “Piyasa Kapitalizasyonuna Göre En İyi Meme coinleri” listesine göre, Dogecoin (DOGE) son zamanlarda Baby Dogecoin kadar başarılı olamadı. Doge, Baby Doge’nin artışının aksine %11,4’lük bir düşüş yaşadı.

 

Şimdi shiba inu (SHIB) bugün %7.4 arttı ve diğer birkaç DOGE benzeri token, haftalık iyi kazançlar gördü. Dogelon mars (ELON) adlı bir kripto varlık bu hafta %31 ve elon doge token (EDOGE) olarak adlandırılan bir diğer kripto varlık % 20’nin üzerine çıktı. Baby doge, öncülleri SHIB ve DOGE’nin gördüğü kadar ticaret hacmine sahip değil, ancak hızla yükseliyor. Bugün, dogecoin (DOGE) 1,3 milyar dolarlık ticaret hacmi yakalarken, SHIB 400 milyon doların üzerinde.

Son 24 saat boyunca toplu Baby Dogecoin işlem hacmi yaklaşık 103 milyon dolar oldu. Baby Doge, coingecko’nun toplama sitesinde listelenen bir çok meme tabanlı kripto varlık arasında 31. sırada yer aldı.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster