Ay Yüzeyine Bitcoin (BTC) Gönderiliyor!

moon
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir kripto para platformu, ticari yumuşak inişin bir parçası olarak ayın yüzeyine 1 BTC tutan bir Bitcoin cüzdanı yerleştirecek.

Bitcoin değişim platformu, uzay robotik şirketi Astrobotic ile bu yıl içinde başlaması beklenen yaklaşan bir Ay göreviyle tam anlamıyla Ay’a Bitcoin koymak için ortaklık kurdu.

Tasarımda Casascius madeni parasına benzeyen fiziksel bir madeni para, gök cismi yüzeyine bilimsel ve gösteri öğeleri teslim etme görevinde Ay’a inecek olan bir Astrobotic Peregrin iniş aracının yüküne dahil edilecek. Bu, ayın yüzeyine ilk ticari yumuşak iniş olacak ve madeni para, Bitcoin’e erişimi kontrol eden özel anahtarlara, etkin bir şekilde Bitcoin’in kendisine basılmış olacak.

Açıklamaya göre, kripto para platformu, Astrobotic tarafından aya teslim edilecek 2013’ün Casascius madeni paralarına benzer, türünün tek örneği bir fiziksel Bitcoin basacak.

Para, hologram kaplamanın altında, halka açıklanacak bir adreste bir Bitcoin tutacak. Madeni para, kripto para borsasının adını, görev adını, basıldığı tarihi ve basım sırasındaki Bitcoin fiyatını gururla gösterecek.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!