Cumartesi, Kasım 28, 2020

Aurora (AOA) yarım saat içinde yüzde 1000 arttı, 600 milyon yer değiştirdi!

Neredeyse herkes son günlerde altcoinlerin çarpıcı fiyat artışlarından bahsederken, Aurora (AOA), çoğunu gölgede bırakacak bir fiyat eylemi gösteriyor.

Kripto para birimi bugün 15.00 CET’den yaklaşık 40 dakikada yüzde 1000’den fazla değer kazandı. AOA’nın listelendiği borsalardan biri olan KuCoin’de fiyat 0.004 $ ‘dan 0.049 $’ a yükseldi. Öte yandan, işlem hacminin yüzde 90’ı Güney Kore merkezli kripto para borsası Bithumb’a geri dönüyor. Bu nedenle AOA’daki artışın Koreli yatırımcılar tarafından desteklendiği söylenebilir. Bu borsada, fiyat 5.15 KRW’dan% 650’den fazla artışla 39 KRW’a ulaştı. Bithumb Global’deki fiyat değişikliği 0,004 dolardan 0,032 dolara çıktı. Burada yüzde 700’ün üzerinde bir büyüme var.

AOA / KRW fiyat tablosu

Bilinmeyen Büyük AOA Transferleri!

AOA’nın fiyatı biraz sonra geri çekilirken, hareketlilik büyük transferler getirdi. Son bir saat içinde, toplam 600 milyon AOA bilinmeyen cüzdanlara aktarıldı. Bu transferlerin yükselme fırsatı ile satışa çıkmış olması muhtemeldir.

Ayrıca, kripto para biriminin işlem hacmi yüzde 300’ün üzerine çıktı. Şimdilik, fiyat artışının arkasındaki neden tam olarak bilinmemektedir. Netleştiğinde güncelleyeceğiz.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Ergovan
  Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺44.22
  THYAO.IS₺11.93
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.68
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.09