Ana SayfaKripto Para AnalizleriAudius (AUDIO) İçin Geri Çekilme Sonlandı mı?

Audius (AUDIO) İçin Geri Çekilme Sonlandı mı?

-

AUDIO 4 Saatlik Grafik Yorumu

AUDIO 04.07 1

AUDIO fiyatında yaşanılan yükseliş sonrasında yükselen trend bölgesinin tekrardan test edildiği görülmektedir. Trend bölgesinin kaybı fiyatta yaşanılan düşüşü 1 dolar seviyelerine kadar devam ettirebilir.

Yukarı yönlü gerçekleşecek fiyat hareketleri dahilinde ilk önce 1,3240-1,3502 dolar aralığında bulunan direnç seviyesinin aşılması gereklidir. Bu bölge üzerinde kalınması yaşanılan geri çekilmenin sonlandığını düşündürtebilir. Yükselişin devamlılığında son olarak 1,5315-1,5674 dolar aralığı ile karşılaşılacaktır.

Şu anda bulunulan bölgede aşağı yönlü fiyat hareketleri gerçekleşmesi durumunda 1,2352 dolar seviyesi destek görevi görecektir. Bu bölgenin altında kalınması yükselen trend kırılımının gerçekleşmesine yol açacaktır. Trend altında kalınması fiyatın tekrardan 1,0611 dolar desteğini test etmesine yol açabilir.

Destek noktaları: 1,2352 – 1,0611

Direnç noktaları: 1,3240 – 1,3502 – 1,5315 – 1,5674

Kısa Vadeli Fiyat Hedefleri

AUDIO 04.07 2

Altcoinin saatlik grafiğinde fiyatın bir üst direncinden ret yediği görülmektedir. Bunun yanında yükselen trendin altında kalınması fiyatın 1,23 dolar desteğinin altına düşmesine yol açabilir.

Aşağı yönlü fiyat hareketleri dahilinde ilk olarak 1,2315 dolar seviyesi destek görevi görecektir. Bu seviye altında kalınması yükselen trend kırılımını gerçekleştirmiş olacağından dolayı fiyatın 1,1440 dolar seviyelerine kadar gerilemesine yol açabilir.

Şu anda bulunulan bölgede yeni bir dip oluşmaması ve yükselen trendin takip edilmesi altcoini tekrardan yeni bir tepe oluşumuna itebilir. Fiyatın hemen üstünde konumlanan 1,2955-1,3168 dolar aralığı direnç görevi görecektir. Yükselişin devam etmesi fiyatın tekrardan 1,4022 dolar direncini test etmesine yol açabilir. Bu bölge üzerine çıkılması dahilinde son olarak 1,4769 dolar seviyesi direnç görevi görecektir.

Destek noktaları: 1,2315 – 1,1440

Direnç noktaları: 1,2955 – 1,3168 – 1,4022 – 1,4769

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Alp Ataberk DEMİRCİ
Alp Ataberk DEMİRCİ
Alp Ataberk Demirci, 22 yaşında Kocaeli Üniversitesi'nde Fizik okuyor. Kripto paralar, hisse senetleri ve vadeli işlemlerle yakından ilgilenen Demirci, şimdilerde fikirlerini Coin Otağ ile paylaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler