Diğer

  Attığını Tutturan Analistten Altcoinler için Kırmızı Alarm!

  Altcoin düşüşü mü geliyor? Ünlü bir analist bu konuda çok farklı örüşler ortaya koyuyor. Analistin odak noktasına koyduğu fikir ise %30’luk bir gerilemenin altcoinler için 2 katlık düşüşe neden olma ihtimali. Hadi gelin yakından bakalım.

  FilbFilb’den altcoin vurgusu

  Kripto para dünyasında FilbFilb’in bir özelliği var. Kendisi isabetli Bitcoin yorumlarıyla tanınıyor. Ancak şu an analist, altcoinler için korkutan öngörüsünü açıklıyor. Analiste nazaran Bitcoin aşağı yönlü ufak bir hareket yaparsa, bu durum altcoinlerin iki kat aşağıya düşmesine sebebiyet verebilir! Analistin açıklamasının, Bitcoin’in haftalık bazda %15,58 aşağı taraflı düzeltme yapmasının akabinde 30,173 dolara gerilemesiyle birlikte yapıldığını belirtelim.

  Filbfilb, özellikle altcoinlere baktığını vurgulayarak BTC’nin %30’luk bir düşüş yaşaması durumunda altcoin’ler için durumun daha da berbat olabileceğine işaret ediyor. Lakin analistin özellikle yıl başından beri altcoinlerde yaşanan değer artışlarına odaklandığını da belirtelim. Örneğin, ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum (ETH), Nisan ortasındaki tepesi olan 4.384$’dan %60’ın biraz üzerinde geriledi. Bununla birlikte, yılın başından beri getirileri, yazının yazıldığı sırada %141 olarak ortaya çıkıyor. Aynı bir şekilde, Dogecoin’in yılın başından beri kârı rekor yaşıyor. Tepesi 0,76 $’dan neredeyse %80 düştükten sonra bile %4,112 idi!

  Bitcoin ve 20 bin dolar

  Mercuryo’nun kurucusu Alexander Vasiliev de dahil olmak üzere birçok analist, Bitcoin’in yükseliş direncini, sonunda 40.000 doların üzerine çıkacağının ve orta ve uzun vadede 64.000 dolara yakın önceki yüksek düzeylerine geleceğinin bir işareti olarak görüyor. Öteki taraftan, daha evvel Bitcoin’de yükseliş eğiliminde olan kimi analistler, kripto para biriminin son düşüş taraflı düzeltmesinin akabininde iddialarını değiştirdiler.

  Örneğin, multi-milyar dolarlık yatırım firması Guggenheim Partners’ın baş yatırım yetkilisi Scott Minerd, Cuma günü CNBC’ye Bitcoin’in 15.000 dolara düşmesini beklediğini söyledi. CoinOtag.com olarak belirttiğimiz üzere Şubat ayında, Bitcoin 30.000 dolarlık direnci kırarken, Minerd BTC fiyatının 600.000 dolara ulaşacağını iddia etmişti. Finansal analitik web sitesi ADVFN.com’un CEO’su Clem Chambers da Bitcoin için düşüş bekliyor. Bir sonraki düşüşün yakında gerçekleşeceğini vurgulayan Chambers, bu gerilemenin son fiyat düşüşü olacağını ve sonrasında ise tesirli bir yükselişin gerçekleşeceğini belirtiyor.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?

  Polkadot (DOT), Optimism (OP) ve BlockDAG: Kripto Yatırımlarında Devrim Yaratan 3 Yenilikçi Strateji

  Kripto para yatırımları, yeni teknolojiler ve stratejilerin ortaya çıkmasıyla hızla gelişiyor. ...

  Ethereum (ETH) Fiyat Artışı: Önemli Yatırımcılar Piyasa Kazançlarına Rağmen Neden Güçlü Duruyor?

  <div class="tdb-block-inner td-fix-index"> <ul> <li>Balinalar büyük miktarda ETH topladı ve HODL yapmaya devam etti.</li> ...

  SUIPAD (SPAD) Solar DEX IDO’yu Tanıttı: Merkeziyetsiz Borsalar İçin Yeni Bir Dönem.

  SuiPad, Solar DEX'in İlk DEX Teklifi (IDO) duyurusunu yaptı, bu olay merkeziyetsiz finans (DeFi) sektöründe önemli bir kilometre...