Diğer

  ARK Invest, Grayscale Bitcoin Trust ve Coinbase Hisselerini Satmaya Devam Ediyor!

  • Ark Invest, kripto borsası Coinbase (COIN) ve Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) hisselerinde karları realize etmeye devam ediyor, zira fiyat 52 hafta yükseğine ulaştı.
  • Yakın zamanda, XRP lehine bilinen avukat John Deaton, COIN hisse fiyatının 150 doların üzerinde bir yükseliş potansiyeline sahip olduğunu iddia etti.
  • Yatırım yönetim şirketi, Ekim ayından bu yana COIN hisselerini daha sık sattığı için insanlar Cathie Wood’un gerçekten Bitcoin konusunda iyimser olup olmadığını merak ediyor.

  Cathie Wood’un şirketi ARK Invest, haftanın son işlem gününde de Coinbase ve GBTC hisselerindeki satışı sürdürdü.

  ARK Invest, COIN ve GBTC Hisselerini Satıyor

  ark-invest

  Ark Invest CEO’su Cathie Wood, Bitcoin ve kripto piyasasına olan iyimserliğini sürdürüyor, ancak yatırım yönetimi şirketi Ark Invest, kripto borsası Coinbase (COIN) ve Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) hisselerinde karları realize etmeye devam ediyor, zira fiyat 52 hafta yükseğine ulaştı. Aynı zamanda, Ark Invest fonları, iki ayın ardından ilk kez Robinhood’u elden çıkardı.

  Cathie Wood’un Ark Invest’i, 8 Aralık’ta COINOTAG tarafından görülen işlemlere göre, 49 milyon dolar değerinde 335,860 Coinbase (COIN) hissesi sattı. ARK Innovation ETF (ARKK), 326,925 Coinbase hissesi sattı, ARK Next Generation Internet ETF (ARKW) 2,367 COIN hissesini elden çıkardı ve ARK Fintech Innovation ETF (ARKF) 6,568 COIN hissesini sattı.

  Coinbase (COIN) hisse fiyatı Cuma günü kapanışta %7.66 artışla 146.62 dolara ulaştı. Fiyat, 147.86 dolara yükseldikten sonra iki gün boyunca düştüğünde, trader’lar dalgalanmaları satın almaya devam ettiler. Fiyat bu yıl içinde %336’dan fazla ralli yaptı. Yakın zamanda, XRP lehine bilinen avukat John Deaton, COIN hisse fiyatının 150 doların üzerinde bir yükseliş potansiyeline sahip olduğunu iddia etti.

  6 Aralık’ta Cathie Wood’un Ark Invest’i, 25 milyon dolar değerinde 180,422 Coinbase (COIN) hissesini sattı. 5 Aralık’ta Ark Invest, 34 milyon dolar değerinde 237,572 Coinbase (COIN) hissesini sattı. Yatırım yönetim şirketi, Ekim ayından bu yana COIN hisselerini daha sık sattığı için insanlar Cathie Wood’un gerçekten Bitcoin konusunda iyimser olup olmadığını merak ediyor.

  GBTC ve Robinhood Hisselerinde Satış

  Cathie Wood’un Ark Invest fonları, Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) sahipliklerini de elden çıkardı. ARK Next Generation Internet ETF (ARKW), son iki satışta 185,754 GBTC hissesini sattı. ARKW, Ekim ayından bu yana 800,000’den fazla GBTC hissesini boşalttı.

  8 Aralık’ta ARK Next Generation Internet ETF (ARKW), 3.6 milyon dolar değerinde 102,672 GBTC hissesini daha sattı. Bu hareket, GBTC fiyatının Cuma günü 36.23 dolarlık başka bir zirveye ulaşmasının ardından geldi ve %4.73 arttı.

  Bu arada, ARK Fintech Innovation ETF (ARKF), son 2 ayın ilk satışında 37,151 Robinhood Markets (HOOD) hissesini sattı. Ark Invest fonu, daha iyi performans beklentisiyle HOOD hisselerini sürekli olarak satın almıştı. HOOD fiyatı Cuma günü kapanışta %2.18 artışla 11.73 dolara ulaştı. Fiyat bu hafta %24 ve bir ayda %48 arttı.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.

  Bitcoin Fiyatı Güçleniyor: Altcoin Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

  Bitcoin fiyatı 68 bin doların üzerini görerek yeni zirveleri hedefledi; Ancak şimdi yatırımcılar altcoin sezonunun ne zaman başlayacağına odaklanıyor!

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.