Diğer

  ARK Invest, Grayscale Bitcoin Trust ve Coinbase Hisselerinde Büyük Miktarda Satış Yaptı!

  • Ark, geçen hafta sattığı 15 milyon dolarlık Coinbase hissesinin ardından Pazartesi günü 10.218 Coinbase hissesini (1,4 milyon dolar) satmıştı.
  • Coinbase hisseleri, verilere göre, ön pazar trading’inde 141.99 dolar seviyesinde işlem görüyor ve son bir haftada yaklaşık %10, son bir ayda ise %67 arttı.
  • Ark, aynı fondan 94,624 GBTC ($2.8 milyon) sattığı 24 Kasım’dan bu yana Next Generation Internet ETF’sinden Salı günü 168,127 GBTC hissesi (5.9 milyon dolar) sattı.

  Cathie Wood’un Ark Invest şirketi, Coinbase ve GBTC hisselerindeki artışın ardından hızla satış yapmaya devam ediyor!

  ARK Invest, GBTC ve COIN Hisselerini Satıyor

  cathie-wood

  Cathie Wood’un Ark Invest şirketi, şirketin son trading beyanına göre, devam eden fiyat artışları nedeniyle Salı günü daha fazla Coinbase ve Grayscale Bitcoin Trust hissesi satarak 237.572 COIN (33.3 milyon $) ve 168.127 GBTC’yi (5.9 milyon $) sattı.

  Ark, yılın en yüksek günlük aktarımlarından birinde, Fintech Innovation ETF’sinden 28.535 Coinbase hissesi (4 milyon $), Yeni Nesil İnternet ETF’sinden 7.326 (1 milyon $) ve Innovation ETF’sinden 201.711 (28,3 milyon $) hisse sattı. Ark, geçen hafta sattığı 15 milyon dolarlık Coinbase hissesinin ardından Pazartesi günü 10.218 Coinbase hissesini (1,4 milyon dolar) satmıştı.

  Coinbase hisseleri, verilere göre, ön pazar trading’inde 141.99 dolar seviyesinde işlem görüyor ve son bir haftada yaklaşık %10, son bir ayda ise %67 artarak Nisan 2022’den beri en yüksek seviyesine ulaştı. Ancak hisse, hala Kasım 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %60 aşağıda.

  NAV’da indirim daraltılıyor ve Bitcoin fiyatı yükseliyor

  Ark, aynı fondan 94,624 GBTC ($2.8 milyon) sattığı 24 Kasım’dan bu yana Next Generation Internet ETF’sinden Salı günü 168,127 GBTC hissesi (5.9 milyon dolar) sattı. Verilere göre, GBTC hisseleri dün kapanışta 35.10 dolar seviyesinde işlem görüyordu; son bir haftada %11 ve son bir ayda %30 artarak Bitcoin fiyatındaki son yükselişi yansıtıyor.

  Ark’ın GBTC satışları, GBTC’nin varlık değerine olan indiriminin yaz aylarında %40’ın üzerinden son aylarda %10’un altına kadar önemli ölçüde daralmasının ardından geldi. İndirim oranı, her bir hissenin temsil ettiği Bitcoin’in değerinden ne kadar düşük olduğunu gösterir. GBTC’nin NAV’a göre indirimi şu anda %10.5’te bulunuyor.

  Ark ayrıca Salı günü bir miktar Robinhood hissesi satın aldı ve Fintech Innovation ETF’sine 9,586 HOOD hissesi (100,000 dolar) ekledi; bu, Pazartesi günü satın aldığı 140,000 dolarlık hissenin ve geçen hafta satın aldığı 3 milyon dolarlık HOOD’un yanına ekleniyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  SON DAKİKA: Bitcoin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

  Bitcoin, yıllarca süren zorlukların ardından yeni bir fiyat rekoru kaydederek tüm dikkatleri topladı; Bitcoin'in zorlu yolculuğu!

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  SON DAKİKA: Bitcoin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

  Bitcoin, yıllarca süren zorlukların ardından yeni bir fiyat rekoru kaydederek tüm dikkatleri topladı; Bitcoin'in zorlu yolculuğu!

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.