Ana SayfaKripto Para AnalizleriAptos (APT) Teknik Analiz ve Dikkat Edilmesi Gereken Seviyeler

Aptos (APT) Teknik Analiz ve Dikkat Edilmesi Gereken Seviyeler

-

Uyarı: Sunulan bilgiler, finansal, yatırım, ticaret veya diğer türde tavsiyeler içermez ve sadece yazarın görüşüdür

  • H4 yapısı bir dengesizlikle bozularak geri çekilmeye zorlandı
  • Bu dengesizlik bir alım fırsatı sunabilir

Aptos [APT], 5 Şubat’tan bu yana 4 saatlik grafikteki ayıcı piyasa yapısına dayanarak düşüş trendinde bulunuyor. Pazartesi günü fiyatın güçlü bir ralli kaydettiği anda bu çok hızlı bir şekilde alıcıya çevrildi. Hafta sonu oluşan belirsizlik ve korku, Bitcoin’in yaklaşık %20 kazanmasıyla birlikte alıcılar için euforiye dönüştü. APT alıcıları, alım yapmadan önce bir geri çekilmeyi bekleyebilirler.

Aptos (APT) – Yapı güçlü bir hareketten sonra alıcıya çevrildi

Aptos shifts bias to bullish, here are some levels buyers can watch out for

Kaynak: APT/USDT on TradingView

Aptos (APT) fiyatı, turuncu ile işaretlenen eski düşük zirveyi geçti ve bunu önemli bir ticaret hacmiyle ve tek bir mumla yaptı. Bu, güçlü bir yapı kırılmasının örneğiydi ve ayrıca, grafikte bir dengesizlik de bırakıldı. Beyaz ile işaretlenen bu, gelecek günlerde geri çekilmeye zorlanabilecek bir alandı. $11.82 ve $11 seviyeleri izlemek için. Alıcılar bu seviyelerden bir dip yaparak daha fazla kazanç elde edebilir. Awesome Oscillator ciddi alıcı momentumu gösterdi ve OBV ayrıca yerel bir direnci de aşabildi. Bu, alıcılardan güç alındığını gösterdi.

Aptos’un $12.47-$12.92 aralığında dirençle karşılaşması muhtemel görünüyordu. Bu bölgeden bir reddetme ve adil değer aralığına bir geri çekilme alım fırsatları sunabilir. Bu alıcı görüşü, APT’nin 4 saatlik bir ticaret oturumunu $10 seviyesinin altında kapatması durumunda geçersiz olur.

Aptos (APT) – Açık İlgi gösterdiği yükselişe rağmen – Başka bir yükseliş mu yakında?

Aptos shifts bias to bullish, here are some levels buyers can watch out for

Kaynak: Coinalyze

Son birkaç gündür, spot CVD güçlü bir yükselişten sonra düzgün kaldı. Bu, ağır alım baskısının dalgasından sonra piyasalarda bir takas olduğunu gösteriyor, aynı zamanda OBV ile de uyumlu. 13 Mart’ta Açık İlgi gösterisi güneye doğru hareket etti, ancak fiyat sürekli yükseliyordu. Son birkaç saat içinde Açık İlgiye yaklaşık 10 milyon dolar eklendi. Uzun / kısa oranı Coinglass verilerine göre alıcılar lehine hafifçe yatıyordu. Düşüş trendinin kırılmasıyla birlikte, APT fiyat grafiklerinde alıcıların daha bir ayak yükseltebileceği olasılığı hala devam ediyor.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler