Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriAptos Analizi: Önemli Destek ve Direnç Seviyeleri Nelerdir?

  Aptos Analizi: Önemli Destek ve Direnç Seviyeleri Nelerdir?

  -

  Bitcoin ve kripto paralarda bugün düşüş hareketleri gerçekleştiriyor. Peki APT coin düşüşe devam edecek mi? Aptos coinin önemli destek ve direnç seviyeleri nereler? Güncel APT analizimizde sizlere aktardık.

  APT Düşüşe Devam Edecek Mi? Orta Vadeli Analiz!

  APT/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  APT/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Apt coinin güncel fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli destek bölgesinde bulunuyor. APT yazı sırasında 11.46$ fiyat seviyesinde bulunuyor. APT’nin en yakın desteği 11.18$ seviyesidir.

  APT coin 11.18$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam etmesi halinde, analizde belirtildiği gibi yükseliş trendi bekleniyor.

  Aptos (APT) 11.18$ seviyesinin altında günlük mum kapanışları yaparsa düşüş hareketini 10.49$ – 10.10$ seviyelerinde bulunan destek aralığına gerçekleştirebilir.

  APT coin analizde belirtilen mavi kutunun altında günlük mum kapatmadığı sürece yükseliş hareketine devam edeceği düşünülüyor.

  Kısa Vadeli APT Coin Analizi!

  APT/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  APT/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Aptos (APT) fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli destek bölgesinde hareketine devam ediyor. APT analizde belirtilen sarı çizgi (11.40$) seviyesinde bulunan likiditasyonları temizlemek için o bölgelere düşüş gerçekleştirdikten sonra yükseliş hareketine başlayabilir.

  Aptos (APT) en yakın desteği 11.18$ seviyelerinde bulunuyor. APT coin bu desteğin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam ettiği sürece yükseliş trendine devam edebilir.

  APT coin bu desteğin altında sarkarsa, düşüş hareketini bir alt destek bölgesi olan 10.50$ fiyat seviyesine kadar gerçekleştirebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler