ApeCoin (APE) Direnci Kıramadı!

En popüler NFT coini olan ve direncini kırmakta başarısız olan APE için önemli kısa ve uzun vadeli destek direnç seviyelerini birlikte inceleyelim.
analiz-16

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

APE 4 Saatlik Grafik Yorumu

APE-05.31-1

Sizler için bu yazımda, dünyanın en popüler NFT’leri olan Bored Ape Yacht Club ve Mutant Ape Yacht Club koleksiyonerlerine airdrop olarak gönderilen ve büyük kripto borsalarında aynı anda listelenmeyi başaran ApeCoin’in varlığı olan APE analizi yapacağım.

Şu anda da gördüğünüz üzere 7,45 dolar ile 7,7 dolar arasında bulunan direnç bölgesinden ret yedi. Piyasada genel olarak başlayan yükseliş hareketinden fazla faydalanamadı. Hatta şu anda da 6,1 dolar ile 5,9 dolar arasındaki destek bölgesine doğru ilerliyor. Burada tutunamazsa 5,3 dolar ile 5,1 dolar arasındaki seviyeye kadar gerilemesi mümkün.

Yukarı yönlü harekette ise ilk direncini kırdığında 8,9 dolar ve 9,2 dolar bölgesi arasında bir seviyeyi test edeceğini düşünüyorum. Devamında da 10 dolar civarındaki bölgeye ulaşma ihtimali var.

  • Chaikin para akışı daha yüksek dipler kaydederek yukarı yönlü hareketine devam ediyor. Bu da satış baskısının her geçen zaman azaldığı anlamına geliyor.
  • Ancak RSI, aşırı alım bölgesinden döndü. Şu anda iki bölgeye de eşit uzaklıkta seyrediyor. Bu da hem yükseliş hem düşüş senaryosunu destekleyebileceği anlamına geliyor.
Destek Seviyeleri 6,1-5,9 5,3-5,1
Direnç Seviyeleri 7,45-7,7 8,9-9,2

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

APE-05.31-2

Kısa vadeli destek ve direnç seviyelerini ele aldığımda, şu anda 6,7 dolardaki seviyeyi destek olarak doğrulamak istediğini görüyorum. Başarılı olursa 7 dolara ve ardından 7,3 dolara kadar yükseliş yaşama şansı var.

Aksi halde aşağı yönlü hareket ederse 6,3 dolara kadar gerileyebilir. Devamında da 5,8 dolara kadar düşüş yaşayacağını düşünüyorum.

Destek Seviyeleri 6,7 6,3
Direnç Seviyeleri 7 7,3
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster