“Ana akım finans hala Bitcoin’e güvenmiyor”

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Fidelity Investments’in Bitcoin (BTC) fon başvurusu haberinin ardından, Digital Assets Data CEO’su Mike Alfred, ana akım finansmanda Bitcoin hakkındaki utangaçlık hakkında bir açıklama yaptı.

Alfred, 10 Eylül’de basına verdiği demeçte, “Birçok geleneksel finansal hizmet / varlık yönetimi şirketinin Bitcoin ve ekosistemi hakkında derin şüpheleri var. LinkedIn sayfamdaki bir yorumcu dün Fidelity’nin hareketini ‘aptalca’ olarak nitelendirdi,” dedi. Yorumcu, Fidelity CEO’su Abigail Johnson’ın faaliyetlerinden ve ilk Bitcoin kullanıcılarından biri olduğundan bahsediyordu.

Ana akım finansal hizmetler başlangıcı Fidelity, kardeş şirketi Fidelity Digital Assets ile birlikte, kripto alanındaki kripto saklama hizmetiyle tanındı. Fidelity, US Securities ve borsa 26 Ağustos 2020’de Bitcoin yatırım ürünü Wise Origin Bitcoin Index Fund komisyonu.

Alfred, “Bu şüpheciliğin Bitcoin’in yayılmasını ve gelecekteki fiyat artışını tetikleyeceğini düşünüyorum. Geleneksel kurumlar, müşterileri tarafından önemli ölçüde daha yüksek fiyatlarla alana girmeye zorlanacak” dedi. Yorum yaptı.

Alfred, birkaç ay önce Bitcoin’e olan ilginin arttığını söyledi. Fidelity’nin uygulaması ve kripto alanındaki diğer araştırmalar bunu doğruluyor.

“ABD’deki geleneksel varlık yönetimi şirketlerinin ilgisinin ve farkındalığının artmakta olduğu önceki yorumlarımı doğruluyor. Bu kanalların yaygınlığı Bitcoin için son derece olumlu olacak. Fidelity buna öncülük ediyor.”

[rb_related title=”Beğenebileceğiniz İçerikler” total=”2″]

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster