Diğer
  Ana SayfaHaberAmerikalı Milyarder Paul Tudor, Bitcoin Hakkında Düşüncelerini Söyledi!

  Amerikalı Milyarder Paul Tudor, Bitcoin Hakkında Düşüncelerini Söyledi!

  -

  • Tudor Jones, daha önce satın aldığı Bitcoin’i öne çıkaran özellikleri nedeniyle elinde tutacağını söyledi.
  • Milyarder, kripto para birimlerinin kıtlıkları sayesinde çok daha yüksek bir değere sahip olacağını tahmin ediyor.

  Ünlü Amerikalı milyarder ve koruma fonu yöneticisi Paul Tudor Jones, Bitcoin hakkında düşüncelerini açıkladı.

  Paul Tudor Jones, Bitcoin’e Sadık Kalacak

   

  paul-tudor-jones-bitcoin (1)

  Kripto para birimi sektörü, düzenleyiciler arasında sıcak bir konu haline gelirken, Amerikalı milyarder ve koruma fonu yöneticisi Paul Tudor Jones, daha önce satın aldığı Bitcoin’i (BTC) öne çıkaran özellikleri nedeniyle elinde tutacağını söyledi.

  Jones, yayınlanan bir röportajında açıkladığı gibi, Bitcoin’in sınırlı arzını diğer tüm varlıklardan daha uzun süre elinde tutmaya karar vermesine neden olan en önemli özelliği olarak övdü.

  “Hiç bu kadar uzun süre ata binmemiştim. (…) Başından beri, ona küçük bir pay ayırmak istediğimi her zaman söyledim çünkü bu harika bir hikaye, insanların arzı ayarlayamadığı tek şey bu, bu yüzden ona bağlı kalıyorum. Her zaman buna sadık kalacağım. Portföyümde sadece küçük bir çeşitlilik var.”

  Özellikle, Ekim 2022’de Jones, kripto varlıkların gelecekte bir noktada, özellikle de çok fazla paranın olduğu bir zamanda, kıtlıkları sayesinde çok daha yüksek bir değere sahip olacağına ve bu değerin olacağına inandığını ifade etmişti.

  Daha fazla Bitcoin alıp almayacağının sorulduğunda Jones, kripto para birimlerinin “bu büyük risk primlerine sahip olmamız nedeniyle son zamanlarda çok iyi performans gösterdiğini” söyledi ancak gelecekte sıkıcı olup olmayacaklarını merak ediyor.

  Bitcoin’in Sorunu

  Özellikle Bitcoin’e gelince, “Gerçek bir sorunu olduğuna inanıyorum çünkü Amerika Birleşik Devletleri’nde tüm düzenleyici aygıtlara karşısınız, bu yüzden bu sadece dünkü bir haber ve eğer enflasyon gerçekten biraz düzeldiyse, bu hikaye oynandıysa, o zaman merak etmelisin.” Onun sözleriyle:

  “Enflasyon riskinden korunmak için altın ve Bitcoin alıyorduk – bu oyun bitmiş olabilir. Altı ay önce, AI’dan önce, onunla birlikte gelecek olası üretkenlik artışından önce, enflasyonist gelecek ve tüm enflasyon korumaları ile ilgili olarak tamamen farklı bir hikaye söylerdim.”

  Bu arada Bitcoin fiyatı, son 24 saatte %0,72 ve önceki yedi günde %1,40 düşüşle 27.045$’dan işlem görüyor ve aylık grafiğinde %10,43’lük kayıplara ulaşıyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler