Ana SayfaHaberAmazon'dan Yeni Kripto Para Ortaklığı!

Amazon’dan Yeni Kripto Para Ortaklığı!

-

Kripto para piyasasında ortaklıklar ve yeni gelişimler ile yoğunlaşan gündemle birlikte bugün Amazon’un bir altcoin projesi ile ortaklık kurduğu açıklandı. Ortaklığın detayları yazımızda…

Amazon Web Services ile IOST Ortaklık Kurdu!

Amazon Web Services IOST

Bugün IOST tarafından gelen bilgilere göre IOST ve Amazon Web Services (AWS), Web3 gelişimini desteklemek için stratejik bir ortaklık kurdu.

IOST ve AWS, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunan güvenli ve ölçeklenebilir bir blockchain platformu oluşturmayı hedeflediğini belirtti.

IOST, AWS ile işbirliği yaparak AWS Web3.0 çözümlerini ekosistemine entegre etmeyi ve DeFi, NFT, GameFi, Web3 ve metaverse’deki tekliflerini geliştirmeyi hedefliyor. AWS’nin küresel erişiminden, güçlü ağ bilgi işlem gücünden, AI/ML araçlarından ve merkezi olmayan BT mimarisinden yararlanan IOST, güvenli ve dağıtılmış bir dijital ekonomik sistem oluşturmak için dünya çapında daha fazla geliştirici ekibini işe alacak.

IOST ortaklıkla ilgili şunları da ifade etti;

“Bu ortaklık, Web 3.0’ın tüm potansiyelini gerçekleştirmek için topluca çalışırken önemli bir kilometre taşını temsil ediyor. AWS altyapısının ve uzmanlığının desteğiyle, IOST ekosistemini genişletme ve güçlendirme becerimize güveniyoruz.”

Ortaklık haberiyle birlikte IOST coin fiyatı %11’lik bir yükseliş ile 0,0129 dolar seviyesine kadar ulaştı.

IOST Nedir? Nasıl Alınır?

IOST coin

IOST (Internet of Services Token), merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) için yüksek performanslı, ölçeklenebilir bir altyapı sağlamayı amaçlayan bir blockchain platformudur.

IOST ağı, hızlı işlem hızları ve yüksek verim elde etmek için “İnanılabilirlik Kanıtı” (PoB) adı verilen bir konsensüs mekanizması kullanır. IOST, 2017 yılında Harvard, Princeton ve Uber’den bir blockchain ve teknoloji uzmanları ekibi tarafından kuruldu. Platform o zamandan beri yüksek işlem hızları, düşük ücretleri ve geliştirici dostu araçlarıyla ün kazandı.

IOST ayrıca DApp geliştiricileri için akıllı sözleşmeler, atomik takaslar ve merkezi olmayan bir değişim (DEX) dahil olmak üzere bir dizi özellik sunar. IOST coin, platformda işlemleri güçlendirmek ve ücretleri ödemek için kullanılır. PoB konsensüs mekanizmasına katılmak ve ağı güvence altına almak için ödüller kazanmak için de stake edilebilir.

IOST coin kripto para borsalarından satın alınabilmektedir. Buraya tıklayıp üye olarak önerdiğimiz Altcoin borsasında IOST alım-satımı yapabilirsiniz.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Celal MUTLU
Celal MUTLU
Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler