Diğer
  Ana SayfaHaberAltın ABD’de faizlerin bir süre daha düşük kalacağı beklentisiyle dün 1992 doları...

  Altın ABD’de faizlerin bir süre daha düşük kalacağı beklentisiyle dün 1992 doları gördü!

  -

  Ons altın, zayıf Dolar ve ABD’de faizlerin bir süre daha düşük kalacağı beklentisiyle dün gün içerisinde 1992$ seviyesine doğru yükseldi. Dün, ABD’den açıklanan PMI verilerinin beklentilerin üzerinde gelmesi, ABD borsalarına alımları beraberinde getirdi. S&P 500 Endeksinde rekor kapanış görüldü. Piyasalarda risk iştahının toparlanma çabası, ons altının 1992$ seviyesinin üzerine doğru hareketini zorlaştırdı. Dolayısıyla, altın bu sabah 1960$
  seviyesinin üzerinde seyrediyor.

  Bugün ABD’den ADP özel sektör istihdam ve Fed Bej kitap raporu açıklanacak. Verilerin etkisi altın üzerinde sınırlı kalabilir. Altın için olası haber akışlarına karşı dikkatli olunmalı. Altında, 1973$-1981$ ve sonrasında 1988$ dirençleri takip edilebilir. Geri çekilmelerde, 1955$-1947$ ve 1940$ destekleri izlenebilir.

  Kaynak: Gedik Yatırım Forex Günlük Bülteni

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Enes BAŞOĞLU
  Enes BAŞOĞLU
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler