Diğer
  Ana SayfaHaberAltın, 2.072 Dolarlık zirve seviyesini hedefliyor! İşte Detayları

  Altın, 2.072 Dolarlık zirve seviyesini hedefliyor! İşte Detayları

  -

  Altın, 2.072$ zirve seviyesini hedefliyor – Commerzbank

  Altın, 1.905$ seviyesindeki altı aylık yükseliş trendinden iyi bir toparlanma kaydetti ve bu seviye korunduğu müddetçe yukarı yönlü görünüm bozulmadan kalmaya devam edebilir. Commerzbank’tan Karen Jones’a göre kıymetli metal, 2.072$ seviyesindeki zirve seviyesini hedefliyor.Önemli alıntılar“Emtia, 2.070$/2.088$ hedef bandını koruyan ve %78,6 Fibo geri izlemesinin bulunduğu 2.029$ seviyesinde dirençle karşılaşabilir. Bu, Fibonacci uzantıları ile Elliott dalga sayılarının bir kombinasyonudur.

  ““2.088$ seviyesinin üzerinde, 2.162$ seviyesinde bir Nokta ve Şekil hedefi ve 2.179$ seviyesinde bir diğer Fibonacci geri izlemesi bulunuyor. Başlangıç seviyemiz 2.046$ P + F seviyesidir (240 dakikalık grafikte).”

  Kaynak: Kapital FX Forex Analizleri

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Enes BAŞOĞLU
  Enes BAŞOĞLU
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler