Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriALICE Trend Desteğinden Yükselişe Geçti!

  ALICE Trend Desteğinden Yükselişe Geçti!

  -

  ALICE Günlük Grafik Yorumu

  ALICE-04.29-1

  Alice günlük grafiğinde yükselen trendinden tepki alarak yükseldi. Fakat ara direnç bölgesine takıldı.
  Bu nedenle iki adet senaryomuz mevcut:

  • Birinci senaryomuzda; 7,32 direncinin kırılması ihtimalinden bahsedeceğiz. Bu durum gerçekleşirse düşen trende doğru bir hareket gösterme ihtimali var. Eğer düşen kırılımı da gerçekleşirse 8,76 ara direncine kadar yükselmek isteyebilir. Bu seviye üzerinde de kırmızı bölge direnç olarak bulunmakta. Bu senaryomuz yeşil ok ile temsil edilmiştir.
  • İkinci senaryomuzda; dirençten alınan tepki ile tekrardan yükselen trendine çekilme ihtimalinden bahsedeceğiz. Bu durum gerçekleşirse trendde vereceği tepki önem arz etmektedir. Eğer trend kırılırsa bir retest hareketinden sonra yeşil bölgeye düşüş görebiliriz. Bu senaryomuz kırmızı ok ile temsil edilmiştir.

  Sonuç Olarak:
  Destek Noktaları: 5,4 – 4,43 ile 3,81 bölgesi
  Direnç Noktaları: 7,32 – 8 – 9,65 ile 9,91 bölgesi

  ALICE 4 Saatlik Grafik Yorumu

  ALICE-04.29-2

  Alice 4 saatlik grafiğinde düşen trend direncinden ret yemiş durumda. Bu nedenle yeşil bölgeye çekilme ihtimali bulunmakta. Eğer bu destekte alıcı tepkisiyle karşılaşırsa tekrardan düşen trendini test etmesi mümkündür.
  Bu nedenle iki adet senaryomuz mevcut:

  • Birinci senaryomuzda; düşen kırılımı ihtimali var. Eğer bu durum gerçekleşirse kırmızı bölgeye bir yükseliş görebiliriz. Bu bölgenin kırılımı ile de 8,25 seviyesi ara direnci olacaktır. Bu senaryomuz yeşil ok ile temsil edilmiştir.
  • İkinci senaryomuzda; düşenden alacağı satış yönlü tepki var. Eğer bu durum gerçekleşirse tekrardan yeşil bölgeye çekilebilir. Bu bölgeyi kaybederse 5,403 en yakın destek noktası olacaktır. Bu senaryomuz kırmızı ok ile temsil edilmiştir.

  Sonuç Olarak:
  Destek Noktaları: 5,773 ile 5,628 bölgesi – 5,403 – 4,758
  Direnç Noktaları: 6,443 – 7,123 ile 7,302 bölgesi – 8,251 – 8,675 ile 8,864 bölgesi

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Alp Ataberk DEMİRCİ
  Alp Ataberk DEMİRCİ
  Alp Ataberk Demirci, 22 yaşında Kocaeli Üniversitesi'nde Fizik okuyor. Kripto paralar, hisse senetleri ve vadeli işlemlerle yakından ilgilenen Demirci, şimdilerde fikirlerini Coin Otağ ile paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler