Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriAlgorand Fiyat Analizi! ALGO Yükselişe Başlayacak Mı?

  Algorand Fiyat Analizi! ALGO Yükselişe Başlayacak Mı?

  -

  Bitcoin ve kripto paralarda bugün düşüş hareketleri görüldü. Algorand dün %4’den fazla düşerek 0.20$ seviyelerine kadar geri geçilme yaşadı. Algorand düşüşe devam edecek mi? ALGO yatırımcılarının takip etmesi gereken destek seviyelerini yazımızda aktardık.

  ALGO Kritik Desteğine Kadar Düşebilir!

  ALGO/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  ALGO/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Algorand (ALGO) fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli kritik desteğine yakın hareket ediyor. Algo fiyatı yazı sırasında 0.20$ seviyelerinde hareket ediyordu.

  Algorand 4 saatlik zaman diliminde incelediğinde, en yakın destek bölgesinin 0.1934$ seviyesinde olduğu görülüyor. ALGO fiyatı 0.1934$ desteğinin altında 4 saatlik mum kapanışları yaparsa düşüş hareketine 0.1875$ seviyelerine kadar devam edebilir.

  Algorand için en yakın direnç bölgeleri incelediğinde, 0.2011$ seviyesinde 1 saatlik direnç bölgesi bulunuyor.

  ALGO 4 Saatlik Direnç Bölgesine Yükselebilir!

  ALGO/USDT 2 Saatlik Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  ALGO/USDT 2 Saatlik Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Algorand fiyat grafiğini incelediğimizde, sert düşüş ile birlikte 0.20$ seviyelerine düşüş gerçekleştirdiği görülüyor.

  Algo fiyatı 0.2011$ seviyesinin üzerinde saatlik mum kapatırsa yükseliş hareketine 0.2050$ seviyelerine kadar devam edebilir.

  Algo coin 0.2072$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışı yaparsa yükseliş hareketine devam edebilir. ALGO 4 saatlik direncinin üzerine çıkamaz ise düşüş hareketine 0.1934$ seviyelerine kadar gerçekleştireceği düşünülüyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler