Ana SayfaKripto Para AnalizleriAlgorand (ALGO) Orta Vadeli Düşenini Kırdı!

Algorand (ALGO) Orta Vadeli Düşenini Kırdı!

-

ALGO Günlük Grafik Yorumu

ALGO 8.05 - 1

Algo günlük grafiğinde güçlü desteği olan 0,6747 seviyesi üzerinde işlem görüyor. Bu nedenle destek üzerinde sergileyeceği hareketlere göre iki adet senaryomuz bulunmakta.

Birinci senaryomuzda, destek üzerinde kalması ihtimalini inceleyeceğiz. Kısacası bu durum gerçekleşirse kırmızı düşenine doğru bir hareket gösterebilir. Düşen ile direnç bölgesinin kesiştiği bölge birbirine yakın olduğundan fiyatın burada vereceği tepki önem arz etmektedir. Fakat eğer düşen trend ve direnç bölgesi aşılırsa yükseliş hareketine devam edebilir. Böylelikle bu senaryomuz yeşil ok ile gösterilmiştir.

İkinci senaryomuzda, desteğin kırılma ihtimalinden bahsedeceğiz. Bu durumda 0,6747 desteğine yapacağı bir retestten sonra yeşil ile çizilmiş desteklerini test edebilir. Böylelikle bu senaryomuz kırmızı ok ile gösterilmiştir.

Günlük Grafikteki Destek ve Direnç Seviyeleri

Destek Seviyeleri 0,6747 0,6167 0,5252 0,4283
Direnç Seviyeleri 0,94 – 0,993 1,1054 1,2638 – 1,3525 1,51

ALGO 4 Saatlik Grafik Yorumu

ALGO 8.05 - 2

Algo 4 saatlik grafiğinde düşen kanal yapısını yukarı yönlü kırdı. Fakat 0,75 direncinden tepki aldı. Bu nedenle 2 adet senaryomuz bulunmakta.

Birinci senaryomuzda, 0,75 direncinin kırılması ihtimalinden bahsedeceğiz. Bu durum gerçekleşirse 0,8045 karşılaşacağı ilk direnç noktası olacaktır. Böylelikle bu senaryomuz yeşil ok ile gösterilmiştir.

İkinci senaryomuzda, 0,75 direncinden aldığı tepki ile geri çekilme ihtimalinden bahsedeceğiz. Bu ihtimal gerçekleşirse yeşil yükselen trende bir temas gösterebilir.  Bu trend altında kapanış yaparsa  ilk destek noktası 0,6167 olacaktır. Böylelikle bu senaryomuz kırmızı ok ile gösterilmiştir.

4 Saatlik Grafikteki Destek ve Direnç Seviyeleri

Destek Seviyeleri 0,6167 0,5392
Direnç Seviyeleri 0,75 0,8045 0,8902

 

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Mücahit Olug
Mücahit Olug
Mücahit Olug, 25 yaşında ve Gazi Üniversitesi Matematik Bölümü mezunu. Kripto para piyasasını 2 yıldır yakından takip ediyor ve analizlerini Coin Otağ takipçileriyle paylaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler