Ana SayfaHaberAlgorand (ALGO) Güvenlik İhlali Sonrası Yaşanan Gelişmeler!

Algorand (ALGO) Güvenlik İhlali Sonrası Yaşanan Gelişmeler!

-

Algorand Vakfı, Algorand Protokolü’nü destekleyen, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak, son zamandaki ekosistemin açığının ardından bir eylem bildirimi yayınladı.

Algorand Topluluğu Zor Zamanlar Geçireyi

Algorand (ALGO) topluluğu için gerçekten zor bir zaman geçtiğini belirterek, güvenlik ihlali, Rand Labs’in MyAlgo Cüzdanı’nın birçok kullanıcısını etkilediğini söyledi.

Halborn’u, lider bir blockchain güvenlik şirketi olarak borda alarak, bu durumun etkili olduğu kişiler adına araştırma ve mücadele etmek üzere, Algorand Vakfı, blockchain analiz şirketi Chainalysis’i de devreye soktu.

Ayrıca, değiştirme, Kucoin ve Circle’a yatırılan fonların geri kazanılması için uygun yasal makamlarla yürütülen araştırmaların hala devam ettiğini belirtti. Etkilenenlerin iletişime geçip bilgi paylaşmaları çağrısında bulundu.

Algorand Vakfı Konuyla Alakalı Tweet Serisine Devam Etti

Ayrıca, MyAlgo Cüzdanı’nda hala varlıkları olan kullanıcılara, MyAlgo dışında yeni oluşturulan hesaplara veya bir donanım cüzdanına hemen para çekmeyi veya yeniden anahtarlamayı uyarısında bulundu.

Algorand Vakfı, 6 Mart’ta seçili kullanıcıların üçüncü taraf cüzdanlarından izinsiz erişim ve varlıkların hareketi hakkında bazı açıklamalar yapmak için bir dizi tweet yayınladı. Algorand protokolü ve zafiyetleri için gerekli dikkatli inceleme yapıldığını ve hiçbir zafiyet bulunmadığını belirtti.

Araştırma devam ederken, MyAlgo ekibiyle yakın ilişkide olduğunu ve MyAlgo’nun Algorand Inc. veya Algorand Vakfı ile doğrudan ilişkili olmadığını açıkladı. MyAlgo ekibinin verdiği bilgiye göre, güvenlik sorunları henüz tespit edilmedi ve platformun denetimi CDN’ler ve VPS sağlayıcılarından gelen verilere bekleniyor.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin Likidasyonları, Traderların Dip Öncesinde 30.000 Dolara Vuracağı Umuduyla Kayboluyor

Bitcoin piyasa volatilitesi, yandan ticaretin boğa BTC fiyat tahminlerini yakın vadeli olarak soğutmasıyla sönüyor.

Federal Reserve, Custodia Bank’ı Kınayarak, Kripto Endüstrisini ve Kendisini Tehlikeye Attığını Söylüyor.

Federal Rezerv, Custodia Bank'ın Federal Rezerv Sistemi üyesi olma başvurusunu reddetme nedenlerini detaylandırdı.

Nasdaq, Q2’nin sonuna kadar kripto saklama hizmeti başlatmayı planlıyor.

New York'taki Nasdaq Borsası, Bloomberg'in 24 Mart'ta bildirdiğine göre ikinci çeyreğin sonuna kadar kripto saklama hizmeti sunmayı planlıyor.

Eski Coinbase CTO’su, ABD Dolarının Başarısız Olabileceğini Söyleyip Bitcoin’i Övüyor

Coinbase eski CTO'su Balaji Srinivasan, ABD Doları'nın (USD) çökemeyecek kadar büyük olmadığını ve Bitcoin'in (BTC) küresel rezerv para birimi olarak yerini almasını bekliyor.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler