Diğer

  ABD Uzay Kuvvetleri’nden Şaşırtan Bitcoin Hamlesi: Benimsenme Öneriliyor!

  • ABD Uzay Kuvvetleri’nde görevli bir subay, ABD Savunma Bakanlığı’nın (DOD) siber saldırıları önlemek için Bitcoin’i bir dengeleme stratejisi olarak benimsemesini önerdi.
  • Lowery, Bitcoin ve benzeri çalışma kanıtlarının (PoW) stratejik öneme sahip olduğuna inanıyor ve hükümetin potansiyel uygulamalarına daha derinlemesine inmesi için çağrıda bulunuyor.
  • Ark Invest CEO’su Cathie Wood, Savunma Bakanlığı’nın Bitcoin’i bir ‘dengeleme stratejisi’ olarak benimsemesinin, siber savaş ve savunma alanlarında potansiyeli olduğunu belirtti.

  ABD Uzay Kuvvetleri’nde görevli olan bir subay, ABD Savunma Bakanlığı’na Bitcoin konusunda tavsiyelerde bulundu!

  ABD Uzay Kuvvetleri’nin Bitcoin Önerisi

  ABD Uzay Kuvvetleri’nde görevli bir subay, ABD Savunma Bakanlığı’nın (DOD) siber saldırıları önlemek için Bitcoin’i bir dengeleme stratejisi olarak benimsemesini önerdi ve PoW sistemlerinin ulusal stratejik önemini araştırdı. Bu, Ark Invest CEO’su Cathie Wood ve XRP destekçisi avukat John Deaton gibi uzmanlar ile piyasaların büyük dikkatini çekti.

  ABD Uzay Kuvvetleri’nde görevli Yüzbaşı Jason Lowery, Bitcoin’in önemini finansal alanın çok ötesine genişleterek, ABD Savunma Bakanlığı (DoD) İnovasyon Konseyi’ne açık bir mektuba göre, savunma ve siber güvenlik alanlarına kadar uzandı. Lowery, Bitcoin ve benzeri çalışma kanıtlarının (PoW) stratejik öneme sahip olduğuna inanıyor ve hükümetin potansiyel uygulamalarına daha derinlemesine inmesi için çağrıda bulunuyor. Bitcoin ve temel teknolojisi, “dengeleme stratejileri” için çağdaş bir araç olarak hizmet edebilir.

  ABD Savunma Bakanlığı’nın Bitcoin’i bir ‘dengeleme stratejisi’ olarak benimsemesi olasılıkları küresel piyasaları, kripto piyasası dahil, etkiledi. Uzmanlar Bitcoin’in daha geniş kullanım durumlarını işaret ettiler. Ark Invest CEO’su Cathie Wood, Savunma Bakanlığı’nın Bitcoin’i bir ‘dengeleme stratejisi’ olarak benimsemesinin, siber savaş ve savunma alanlarında potansiyeli olduğunu belirtti. Bu, ona göre Bitcoin için “önemli bir kavram kanıtı”

  Kripto topluluğundaki önemli seslerden ve 75,000 XRP sahibini temsil eden bir avukat olan John Deaton, ABD Uzay Kuvvetleri’nde görevli Yüzbaşı Jason Lowery’nin ABD Savunma Bakanlığı’na Bitcoin adaptasyonu için çağrıda bulunmasına tepki gösterdi. Bu, Bitcoin ve diğer PoW kripto paralar için olumlu bir durum olacak.

  BTC Fiyatı 41,000 Doları Aşıyor

  Bitcoin (BTC) fiyatı, güçlü ticaret hacmiyle 40,000 dolar psikolojik seviyesinin üzerine çıktı. Bitcoin fiyatının aralık ayında 45,000 dolara ulaşması öngörülüyor. BTC fiyatı son 24 saat içinde %5’ten fazla artarak şu anda 41,900 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik düşük ve yüksek sırasıyla 39,386 ve 41,525 dolar. Ayrıca, son 24 saatte trading hacmi %40 arttı, bu da trader’ların ilgisinde bir artış olduğuna işaret ediyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.

  Bitcoin Fiyatı Güçleniyor: Altcoin Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

  Bitcoin fiyatı 68 bin doların üzerini görerek yeni zirveleri hedefledi; Ancak şimdi yatırımcılar altcoin sezonunun ne zaman başlayacağına odaklanıyor!

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.