Diğer
  Ana SayfaHaberABD Teşvik Paket Beklentileri Borsaları Desteklerken Altında Düşüşe Neden Oluyor!

  ABD Teşvik Paket Beklentileri Borsaları Desteklerken Altında Düşüşe Neden Oluyor!

  -

  Ons altın düne göre hafif satıcılı seyrediyor. ABD’de yeniden teşvik paketi beklentileri borsalara alımları desteklerken, altında düşüşe neden olmuş durumda. Ons altındaki bu görünüm gram altının da yükselişini zorlaştırıyor. Altında 1925$ desteği takip edilebilir. Bu desteğin altına sarkmalar oluşmadığı sürece geri çekilmelerde sınırlı kalmasını bekleyebiliriz.

  Dolar/TL kuru 7,40-7,45 TL aralığında seyrediyor. Vadeli piyasada gram altın hafif alıcı işlem görüyor. Vadeli kontratta 476,38 TL – 475 TL ve 473,85 TL destek seviyeleri, 478,55 TL – 481,35 TL ve 482,23 TL seviyeleri direnç konumunda.

  Kaynak: Gedik Yatırım VİOP Gün Ortası Bülteni

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Enes BAŞOĞLU
  Enes BAŞOĞLU
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler