Diğer
  Ana SayfaHaberABD Merkezli Bitcoin Borsası İflas Bayrağını Çekti!

  ABD Merkezli Bitcoin Borsası İflas Bayrağını Çekti!

  -

  Bitcoin ve kripto paralarda düşüş devam ederken, ABD merkezli bir kripto para borsası iflas başvurunda bulundu!

  ABD Merkezli Bittrex, İflas Etti!

  Bitcoin (BTC) (34)

  CoinOtag’a gelen bilgilere göre, Bittrex borsası “Chapter 11” başvurusunda bulundu. Chapter 11 başvurusu, iflas anlamına gelmektedir. Bitcoin fiyatı düşerken gelen iflas haberi kripto para yatırımcılarını şaşkına döndürdü.

  Bitcoin fiyatı 28 bin 400 dolar civarında seyrederken gele Bittrex haberi, fiyat üzerinde bir satış baskısı oluşturmadı. Verilere göre Bittrex borsasının son 24 saatlik alım satım hacmi 4.8 milyon dolar.

  Bittrex, 2014 yılında mühendisler Bill Shihara, Richie Lai ve Rami Kawach tarafından kurulmuştur ve merkezi ABD’nin Washington eyaletindeki Seattle şehrinde bulunuyor. Bu borsa başlangıçta yalnızca kriptodan kriptoya alım-satım sunuyordu ancak son zamanlarda itibari paradan kriptoya alım satımları da tanıttı. Bittrex borsası, Connecticut, New Jersey, Hawaii, New York ve Vermont hariç 46 ABD eyaletinde faaliyet gösteriyordu.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler