ABD Eczane Zinciri Pharmcorx, Hızlı Covid Testi için Kripto Para Birimi Kabul Ediyor

covid
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eczaneler Bitcoin İçin Hızlı Covid Testleri Sunuyor

Florida merkezli Progressive Care Inc., bir basın açıklamasında, şirketin Pharmcorx lokasyonlarında Covid-19 hızlı testi için ödeme olarak artık Bitcoin (BTC) kabul ettiğini duyurdu. CEO Alan Jay Weisberg, seçeneğin “ödeme sistemlerine alternatif bir bakış açısına sahip olanların ihtiyaç duydukları test hizmetlerini almalarına” izin vereceğine dikkat çekti. Progressive Care’in virüsün yeniden canlanmasına karşı çabalara bağlılığına dikkat çeken yönetici şunları söyledi:

Genel olarak konuşursak, blok zincir teknolojilerinin geleceğine inanıyoruz ve hızlı Covid-19 test çözümlerinde pazar lideri hizmetlerimizi Bitcoin ile ödemeyi tercih edenlere genişletmek istiyoruz.

Weisberg ayrıca, kripto para birimini kabul ederek eczane zincirinin “toplumlarımıza yurt dışından gelen pandemi sonrası turistler için mükemmel bir alternatif” sunduğunu vurguladı. Progressive Care, Miami’deki Bitcoin 2021 konferansının arifesinde kripto ödeme seçeneğini sunma kararı aldı.

US Pharmacy Chain Pharmcorx Accepts Cryptocurrency for Fast Covid Testing

Forum, çoğu yurtdışından olmak üzere 50.000’den fazla ziyaretçiyi şirketin ana pazarı olan Miami metropol alanına çekmiştir. Hızlı Covid testi gerektirebilecek bir müşteri dalgası bekleyen şirket, kripto para birimi topluluğunun ihtiyaçlarını karşılamak için Bitcoin ödemeleri için bir QR kodu oluşturdu.

Pharmcorx Bitcoin Sahiplerini Lokasyonlarına Davet Ediyor

Progressive Care, Pharmcorx’un yaklaşık üç yıl önce hizmetleri için bir kripto ödeme çözümü sunan ilk eczane olduğunu iddia ediyor. Şirket, yakın zamanda tanıtılan ödeme seçeneğinin bu taahhüdü genişlettiğini söylüyor. Bu nedenle, Pharmcorx, koronavirüs pandemisi devam ederken çoğu uluslararası havayolunun ihtiyaç duyduğu PCR testlerine erişimi artırıyor. Alan Weisberg ayrıca şunları söyledi:

Bitcoin sahiplerini tüm Covid-19 test ihtiyaçları için konumlarımıza davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

CEO, “Pharmcorx, uluslararası havayolları, Fortune 500 küresel eğlence şirketleri, zincir restoranlar, kurumsal işverenler ve finans kurumları için Hızlı Covid-19 Test çözümleri için lider test noktası olmaya yatırım yapıyor” dedi. Eczane zinciri şimdiden 10.000’den fazla kişiyi Covid-19 için test etti ve 1 milyon doların üzerinde gelir elde etti.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!