Çarşamba, Kasım 25, 2020

ABD başkan adayı Joe Biden için kripto topluluğundan destek!

Hong Kong merkezli kripto türev borsası FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried, Joe Biden’ın başkanlık kampanyasına 5,2 milyon dolar bağışladı.

Wall Street Journal’ın 28 Ekim tarihli raporuna göre, Biden’in başkanlık kampanyası, kendisini CEO olarak tanımlayan 100 bağışçıdan toplam 79,5 milyon dolar topladı. Bankman-Fried, kampanyaya 56 milyon dolar bağışladığı iddia edilen Michael Bloomberg’den sonra en çok katkıda bulunan CEO oldu.

CEO’ların hem Biden’a hem de mevcut başkan Trump’a yaptığı büyük katkılar, okyanusta bir damla gibi kalmaya devam ediyor. İki kampanya toplamda 2,2 milyar dolar topladı.

Bankman-Fried siyasi harcamalarda yeniyken, FTX çoktan alana girmişti.

FTX, 2020’de Trump’ın yeniden seçilmesi ihtimaline yatırımcılara bahse girmek için tasarlanmış bir vadeli işlem sözleşmesi oluşturdu. Trump 2020 ABD Başkanlık Seçimlerini kazanırsa 1 dolar, kaybederse 0 dolar olacak. Son verilere göre, çoğu yatırımcı Trump’ın kaybedeceğine dair iddiaya girdi. FTX daha sonra Trump’ın rakibi Biden için benzer bir sözleşme başlattı.

TRUMPWIN ve TRUMPLOSE tokenlarının güncel fiyatları

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 18,920.68dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Görkem Ilık
  Görkem Ilık, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde Bankacılık ve Finans okurken, kripto para ve piyasalara olan yönelimini keşfediyor.Sektörel yazılar ile coinotag.com'a destek olurken, Görkem Ilık bir yandan yatırım ve trade yaparak sektörde emin adımlarla ilerliyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Kripto Para Hesaplayıcı

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺47.16
  THYAO.IS₺11.92
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺19.05
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.37