Diğer

  ABD Banka Krizi Sırasında Galaxy Digital CEO’su Kripto ve Bitcoin Alınmasını Tavsiye Etti

  Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, ABD’nin bankacılık sisteminin gelecekteki düşüşünü öngörüyor; bu nedenle, zamanın sınavından geçebilecek olan Bitcoin gibi belirli varlıklar satın almasını tavsiye ediyor. ABD, 2022 yazından beri ekonomiyle mücadele ediyor. Şu anda, olumlu bir dönüşünü öngörmek imkansız. Ayrıca, Novogratz’a göre düşüş daha uzun sürecek.

  Novogratz Bitcoin ve Diğer Dijital Paralar Üzerinde Yükseliyor

  Novogratz’un açıklamasına göre, bu, popüler dijital tokenler satın almak için en iyi zamandır, Bitcoin, Gümüş ve Altın dahil. O, bu varlıkların ABD ekonomisinin beklenen çöküşten kaçışın en önemli yollarından biri olacağına inanıyor. C

  NBC’ye verdiği bir röportajda Novogratz, ekonomik çöküşün ABD’yi ve dünyayı etkileyeceğini belirtti. O, bazı bankaların kendi sermaye skorlarını oluşturmak için müşterilere daha az fon ödünç verme yaklaşımını açıkladı. Genel olarak, bu yaklaşım mevcut kredi çöküşüne ek olarak potansiyel olarak eklenecektir.

  Bunun yanı sıra, emtia piyasası gelecekte bir durgunluk gösteriyor. Ancak, durgunluk, Silicon Valley Bank (SVB), Silvergate Bank ve Signature Bank’ın çöküşünden sonra Mart ayında daha belirgin hale geldi. Devam eden ekonomik durgunluk nedeniyle, hükümet para basmakla ilgili olarak daha endişeli hale geldi, bu sorunu önlemek için çok para basılacağını düşünüyor. Ancak Novogratz, faiz oranı politikasında bir ters dönüşün olası olduğunu gördü. O, Federal Rezervin faiz oranını artırmaya muhtemel olduğunu belirtti.

  Bitcoin gibi dijital para birimlerinin mevcut ekonomik bozukluğu önlemek için var olduğunu tekrar vurguladı.

  Bitcoin ve Kripto Paralar Bugün Nasıl Performans Gösteriyor?

  Piyasa izleyicisine göre, en önemli dijital varlık olan Bitcoin, Silicon Valley Bank’ın çöküşünden sonra fiyatında önemli bir düşüş gördü. Ancak, veriler, tokenin 14 Mart 2023’te yılın en yüksek seviyesini 26.514,72 dolara ulaştığını gösterdi.

  Bu arada, daha geniş kripto piyasası, son 24 saatte yüzde 1’in üzerinde bir artış gösterdi. Piyasa kapasitesi hala 1 trilyon doların üzerinde olmasına rağmen, 14 ve 15 Mart’taki kazançlarından bir düşüş gözleniyor. Ancak, Bitcoin ve Ethereum gibi birçok dijital varlık, son yedi günde yeşil ticaret yapıyor.

  Galaxy Digital CEO Recommends Buying Crypto and Bitcoin Amid US Credit Crunch
  Tradingview.com’da BTCUSDT üzerinde Bitcoin 1% yükseliyor.

  Yazının yazıldığı anda, geçen hafta Bitcoin fiyatı 13.62% artarak şu anda 24.666,37 dolarda işlem görüyor. Diğer taraftan, Ethereum şu anda 1.659,28 dolarda işlem görürken, geçen hafta 8.17% fiyat kazancı gösteriyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Shiba Inu’nun SHIB Token Yakımları Artıyor: SHIB Fiyatı Yükselişe Hazır mı?

  Popüler memecoin projesi Shiba Inu'nun SHIB tokeninde son 24 saatte yakım oranları atış gösterdi: SHIB fiyatı için son durum nedir?

  SEC, Spot Bitcoin ETF’leri için Opsiyonları Onaylamaya Hazırlanıyor

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, BITB ve GBTC spot Bitcoin ETF'leri için opsyion trading için onay verecek mi?

  Bitcoin Çökerse Ne Olur? Ünlü Yazar Robert Kiyosaki Açıkladı!

  Girişimci ve ünlü yazar Kiyosaki, topluluk arasındaki Bitcoin'in çökme potansiyeline karşı düşüncelerini paylaştı.

  Bitcoin Fiyatı 51 Bin Dolar Civarında Dalgalanıyor: Spot Bitcoin ETF Piyasasındaki Son Veriler!

  Bitcoin fiyatındaki durgunluk devam ederken, spot Bitcoin ETF piyasasındaki para girişleri devam ediyor; Son veriler!

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Shiba Inu’nun SHIB Token Yakımları Artıyor: SHIB Fiyatı Yükselişe Hazır mı?

  Popüler memecoin projesi Shiba Inu'nun SHIB tokeninde son 24 saatte yakım oranları atış gösterdi: SHIB fiyatı için son durum nedir?

  SEC, Spot Bitcoin ETF’leri için Opsiyonları Onaylamaya Hazırlanıyor

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, BITB ve GBTC spot Bitcoin ETF'leri için opsyion trading için onay verecek mi?

  Bitcoin Çökerse Ne Olur? Ünlü Yazar Robert Kiyosaki Açıkladı!

  Girişimci ve ünlü yazar Kiyosaki, topluluk arasındaki Bitcoin'in çökme potansiyeline karşı düşüncelerini paylaştı.