Ana SayfaHaberABD Banka Krizi Sırasında Galaxy Digital CEO'su Kripto ve Bitcoin Alınmasını Tavsiye...

ABD Banka Krizi Sırasında Galaxy Digital CEO’su Kripto ve Bitcoin Alınmasını Tavsiye Etti

-

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, ABD’nin bankacılık sisteminin gelecekteki düşüşünü öngörüyor; bu nedenle, zamanın sınavından geçebilecek olan Bitcoin gibi belirli varlıklar satın almasını tavsiye ediyor. ABD, 2022 yazından beri ekonomiyle mücadele ediyor. Şu anda, olumlu bir dönüşünü öngörmek imkansız. Ayrıca, Novogratz’a göre düşüş daha uzun sürecek.

Novogratz Bitcoin ve Diğer Dijital Paralar Üzerinde Yükseliyor

Novogratz’un açıklamasına göre, bu, popüler dijital tokenler satın almak için en iyi zamandır, Bitcoin, Gümüş ve Altın dahil. O, bu varlıkların ABD ekonomisinin beklenen çöküşten kaçışın en önemli yollarından biri olacağına inanıyor. C

NBC’ye verdiği bir röportajda Novogratz, ekonomik çöküşün ABD’yi ve dünyayı etkileyeceğini belirtti. O, bazı bankaların kendi sermaye skorlarını oluşturmak için müşterilere daha az fon ödünç verme yaklaşımını açıkladı. Genel olarak, bu yaklaşım mevcut kredi çöküşüne ek olarak potansiyel olarak eklenecektir.

Bunun yanı sıra, emtia piyasası gelecekte bir durgunluk gösteriyor. Ancak, durgunluk, Silicon Valley Bank (SVB), Silvergate Bank ve Signature Bank’ın çöküşünden sonra Mart ayında daha belirgin hale geldi. Devam eden ekonomik durgunluk nedeniyle, hükümet para basmakla ilgili olarak daha endişeli hale geldi, bu sorunu önlemek için çok para basılacağını düşünüyor. Ancak Novogratz, faiz oranı politikasında bir ters dönüşün olası olduğunu gördü. O, Federal Rezervin faiz oranını artırmaya muhtemel olduğunu belirtti.

Bitcoin gibi dijital para birimlerinin mevcut ekonomik bozukluğu önlemek için var olduğunu tekrar vurguladı.

Bitcoin ve Kripto Paralar Bugün Nasıl Performans Gösteriyor?

Piyasa izleyicisine göre, en önemli dijital varlık olan Bitcoin, Silicon Valley Bank’ın çöküşünden sonra fiyatında önemli bir düşüş gördü. Ancak, veriler, tokenin 14 Mart 2023’te yılın en yüksek seviyesini 26.514,72 dolara ulaştığını gösterdi.

Bu arada, daha geniş kripto piyasası, son 24 saatte yüzde 1’in üzerinde bir artış gösterdi. Piyasa kapasitesi hala 1 trilyon doların üzerinde olmasına rağmen, 14 ve 15 Mart’taki kazançlarından bir düşüş gözleniyor. Ancak, Bitcoin ve Ethereum gibi birçok dijital varlık, son yedi günde yeşil ticaret yapıyor.

Galaxy Digital CEO Recommends Buying Crypto and Bitcoin Amid US Credit Crunch
Tradingview.com’da BTCUSDT üzerinde Bitcoin 1% yükseliyor.

Yazının yazıldığı anda, geçen hafta Bitcoin fiyatı 13.62% artarak şu anda 24.666,37 dolarda işlem görüyor. Diğer taraftan, Ethereum şu anda 1.659,28 dolarda işlem görürken, geçen hafta 8.17% fiyat kazancı gösteriyor.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler