Diğer

  50 Bin Dolardan 120 Bin Dolara Bitcoin Tahminleri: ETF Beklentileri ve Halving Etkinliği!

  • CryptoQuant’tan analistler, güvenilir bir piyasa analiz firması, Bitcoin’in değeri için erken 2024’te iyimser bir trajediyi öngörüyor.
  • CryptoQuant analistlerine göre piyasa değeri, kullanıcı etkinliği, işlem hacmi ve Metcalfe fiyat değerleme bandına benzer metrikleri incelemek, bize olumlu bir tahmin sağlar.
  • Şu anda Bitcoin’in değeri 43.810 dolar olarak değerlendiriliyor ve kripto topluluğu, fiyat tarihinde başka bir dikkat çekici bölüm yaratıp yaratmayacağını görmek için heyecanla bekliyor.

  Bitcoin fiyatı 44 bin dolar üzerinde yeniden ivme kazanmasının ardından dinleniyor: BTC için uzmanların fiyat tahminleri!

  Uzmanlardan Bitcoin Fiyat Tahminleri

  bitcoin-btc

  Görünüşe göre Bitcoin, anahtar direnç seviyesinde olan 45.000 dolar seviyesinde nihayet bir mola almış gibi görünüyor. Bir sonraki hamlesini heyecanla izlerken, büyük soru Bitcoin’in bir adım geri mi atacak yoksa arzu edilen 50.000 dolar seviyesine doğru mu ilerleyecek?

  CryptoQuant’tan analistler, güvenilir bir piyasa analiz firması, Bitcoin’in değeri için erken 2024’te iyimser bir trajediyi öngörüyor. CryptoQuant’taki uzmanlar, güvenilir bir piyasa analiz firması, Bitcoin meraklıları için bazı iyi haberler getiriyor. Sayıları incelediler ve 2024’ün erken aylarında 50.000 ila 53.000 dolar arasında bir yerlere potansiyel bir yükseliş öngörüyorlar. Rapor, piyasa büyümesi için umut vaat eden bir gelecek gösteren gerçekleşen fiyat metriği aracılığıyla görülen olumlu işaretlere dikkat çekiyor.

  CryptoQuant analistlerine göre piyasa değeri, kullanıcı etkinliği, işlem hacmi ve Metcalfe fiyat değerleme bandına benzer metrikleri incelemek, bize olumlu bir tahmin sağlar. Rapor, “Bitcoin boğa-ayı piyasa döngüsü göstergesi” adlı bir aracı tanıtır ve tam anlamıyla bir boğa piyasasında olduğumuzu ancak tarih boyunca fiyat rallilerinde duraklamalara veya düzeltmelere yol açan potansiyel bir “aşırı ısınmış boğa aşaması” hakkında bir uyarıda bulunur.

  Ancak olumlu enerjinin ortasında, rapor bir uyarı notu ekliyor. Şu anda dolaşımdaki Bitcoin arzının %86’sının karlı kabul edildiği, bu durumun piyasa zirvelerini veya kısa vadeli düşüşleri işaret edebileceği belirtiliyor. Yüksek fonlama oranları, potansiyel bir piyasa düzeltmesi konusundaki endişelere ekleniyor.

  Tedbirlere rağmen piyasadaki genel hisler, iki önemli olaya ilişkin heyecanın etkisiyle iyimser. İlk olarak, yaklaşan Bitcoin yarılanması ve ikinci olarak, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) spot Bitcoin borsa yatırım fonunun (ETF) muhtemel onayı. Onaylanması durumunda, bu, doğrudan Bitcoin’i takip eden ilk ETF olacak tarihi bir adım olacaktır.

  Tarih Tekrarlanacak mı?

  Heyecana eklendiğinde, büyük bir İngiliz bankası olan Standard Chartered’daki analistler daha olumlu bir projeksiyon sunuyor. Bitcoin’in değerinin önümüzdeki yılın sonuna kadar etkileyici bir şekilde 120.000 dolara kadar çıkabileceğini düşünüyorlar. Bu cesur tahminin arkasındaki neden, Bitcoin madencileri için artan karlılık. Her Bitcoin madencisi için daha fazla kazandıkları için, mevcut arzın azalması Bitcoin’in fiyatını potansiyel olarak yükseltebilir.

  BTC’nin önemli artışlar yaşadığı geçmiş olaylarla paralellikler çizildiğinde, ortaya çıkan büyük soru şu: Bitcoin benzer bir başarıyı başarabilir mi? Şu anda Bitcoin’in değeri 43.810 dolar olarak değerlendiriliyor ve kripto topluluğu, fiyat tarihinde başka bir dikkat çekici bölüm yaratıp yaratmayacağını görmek için heyecanla bekliyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.

  Bitcoin Fiyatı Güçleniyor: Altcoin Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

  Bitcoin fiyatı 68 bin doların üzerini görerek yeni zirveleri hedefledi; Ancak şimdi yatırımcılar altcoin sezonunun ne zaman başlayacağına odaklanıyor!

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.