Diğer
  Ana SayfaHaber30 Nisan 2023 Cardano (ADA) Fiyat Tahmini!

  30 Nisan 2023 Cardano (ADA) Fiyat Tahmini!

  -

  Bitcoin ve Ethereum’da yükselişler devam ederken yatırımcılar altcoinlere yönelmeye başladı. En büyük altcoinlerden biri olan Cardano için yapay zeka algoritmalarının tahminlerini inceledik. Detaylar yazımızda!

  ADA Fiyat Tahmini: 30 Nisan 2023

  Cardano (ADA)

  Bitcoin (BTC) Haziran 2022’den bu yana ilk kez 30.000 doların üzerine çıkarken ve Ethereum (ETH) 1900 dolar üzerinde işlem görmeye devam ederken, yatırımcılar şimdi kripto para birimlerinin diğerlerini geride bırakma umuduyla Cardano (ADA) gibi altcoinlere yöneliyor.

  Bu bağlamda, CoinOtag’ın yapay zeka algoritmalarından 11 Nisan’da aldığı verilere göre, Cardano’nun token fiyatını 30 Nisan 2023’te kadar 0,423$ olarak belirledi.

  Cardano (ADA)
  ADA fiyat tahmini

  Hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama farklılığı (MACD), Bollinger Bantları (BB) ve göreli güç endeksi (RSI) gibi teknik analiz göstergelerini kullanan algoritmalar, ADA’nın fiyatının şu anki fiyatına kıyasla %3,6’lık bir artış öngörüyor.

  Algoritma, 9 Mayıs 2023’te ise ADA fiyatının 0,432$’a ulaşmasını bekliyor. Bu, şu anki fiyattan %5’lik bir artış anlamına gelmektedir.

  Bu tahminlere ek olarak, balinalar, toplam değeri 218,4 milyon dolar olan toplam 560 milyon ADA satın aldı. Bu eğilim, Cardano’nun kurumsal yatırımcılar ve yüksek net varlığa sahip bireyler için giderek daha çekici hale geldiğini gösteriyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.

  Bu Metriğe Göre, Bitcoin Rallisi için Umut Hala Var!

  Bu Bitcoin metriğinde, tarihsel olaylara bakıldığında şu an BTC'nin yükseliş rallisi için fırsat yakalayabileceği gözlemleniyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler