3.5 Milyar Dolarlık Alman Devi Neobank Kripto Piyasasına giriyor!

Neobank Digi

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Alman Neobank “en üst düzey kripto borsaları” ile çalışıyor! Neobank Kripto piyasasına giriyor! Neobank piyasada yeni bir boğa koşusu getirebilir mi? İşte detaylar…

Alman Neobank N26, yeni ticaret özelliği üzerinde “en üst düzey kripto borsaları” ile çalışıyor.

N26 nedir diye soracak olanlar içinse şöyle açıklanabilir ki, N26 kripto alanına girmek için büyüyen bir fintech firmalarının en sonuncusudur. Bu bağlamda Neobank, kripto ürünlerinin geliştirilmesini teşvik etmek için “pazar yeri etkinleştirme ekibini” genişletiyor.

Yeni Ürünü Piyasaya Sürmek için Hız Kesmeden Çalışmalara Devam Ediyoruz

3.5 milyar dolar değerindeki Berlin merkezli Neobank N26, yeni bir pazar girişiminin parçası olarak kripto alım satım araçlarını başlatmayı planlıyor. Firmanın bir sözcüsü The Block’a yeni ürünü piyasaya sürmek için “üst düzey kripto borsaları” ile çalıştığını söyledi. Ancak Neobank hangi ortaklarla çalıştığı henüz açıklamadı. “N26’daki bankacılık ve bütçeleme özelliklerini bir kripto değişim deneyiminin unsurlarını entegre ederek, bir pazar ortamı aracılığıyla kripto özellikleri sunmayı planlıyoruz” diye eklediler.

Bitcoin ve Diğer Kripto Varlıklarla Ticaret Yapabilecekler

N26’nın kripto genişlemesi haberi ilk olarak, Neobank müşterilerinin yıl sonuna kadar bitcoin ve diğer kripto para birimleriyle ticaret yapabileceklerini belirten Alman yayını Finance FWD tarafından bildirildi.

Şirketin sözcüsüne göre, N26 şu anda kripto ürününün geliştirilmesini teşvik etmek için “pazar yeri etkinleştirme ekibini” genişletiyor.

neobank

Artık Her şey Tek Bir Yerde

“Kriptodaki tüketici eğilimlerini ve düzenleyici ortam değişikliklerini gözlemleyerek, kriptoyu bizimle bankacılık deneyimlerinin bir parçası haline getirerek müşterilerimize büyük değer katabileceğimize inanıyoruz. Amacımız, müşterilerimizin doğru kripto ürününü seçebilmeleri ve onlara finansal kararları üzerinde tam kontrol verebilmeleri” dedi.

“Müşterimizin finansmanı için tek durak uygulama olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin birkaç farklı yerden oturum açmak zorunda kalmadan tüm finansal hizmetlerine tek bir yerden erişebilmelerini istiyoruz. Bu, tasarruf ürünleri, krediler, ticaret, vergiler ve kriptoyu içerecek” diye eklediler.

Geçen yılın sonlarından bu yana, bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin – en azından yakın zamana kadar – fiyatlarının arttığı bir dönemden bu yana, fintech firmaları uygulamalarına yeni kripto ticaret araçları eklemek için acele ediyor.

The Block, Şubat ayında İngiltere merkezli iki yatırım uygulaması olan Plum ve Freetrade’in tekliflerini genişletmek için kripto uzmanları işe aldığını bildirdi. Aynı ay, havuzun diğer tarafında, mobil bankacılık uygulaması MoneyLion, yeni bir kripto ürünleri paketi planlarını açıkladı. Nisan ayında, Alman Neobroker Ticaret Cumhuriyeti resmi olarak kripto pazarına girdi.

Alan giderek kalabalıklaşıyor olsa da, N26, kripto araçlarını bir bankacılık uygulamasıyla birleştirmenin rahatlığının öne çıkmasına yardımcı olacağını düşünüyor gibi görünüyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster