Diğer

  2023 Yılı Matic Coin (Polygon) İçin Nasıl Geçecek?

  2022 Ocak ayından itibaren %85 düşüş yaşayan Matic coin, 2023 yılında yükseliş yaşayacak mı? Matic coin ekibi Yeni Zirveler görebilmek için nasıl çalışıyor? Haberimizde sizlere aktardık

  2023 Matic Coinin Yılı Olabilir Mi?

  2023 yılı MATIC için umut verici görünüyor. En azından, Polygon’un geliştirme ekibinin performansı ile kripto, daha iyi bir yıl için hazır görünüyor. Bir Katman 2 ölçeklendirme çözümü olan Polygon, yakın zamanda blok zincirinin ana ağının lansmanına hazırlık olarak zkEVM genel test ağını (ikinci sürüm) kullanıma sundu.

  Ek olarak, ekosistem ayrıca iki NFT başlattı.

  • Polygon, zkEVM genel test ağının ikinci sürümünü kullanıma sunuyor.
  • Polygon iki NFT spor koleksiyonunu piyasaya sürüyor.
  • MATIC fiyatının 2023’e kadar ikiye katlandığı düşünülüyor.

  Polygon (MATIC) için meydana gelen gelişmeler, blockchain platformunun performansını gölgede bırakması ve 2023’te yükselmesi için zemin hazırlıyor olabilir. MATIC 0,86 Dolar Seviyesine Çıkabilir Mi?

  Kripto para uzmanları matic coini inceledi, MATIC’in yükseliş onayıyla nasıl 0,86 dolar seviyesine nasıl yükselebileceğine dair önemli metrikler paylaşıldı.  Coinmarketcap ve Tradingview’dan alınan verilere göre al sinyalleri matic coin için artmış görünüyor. Bu sinyallerin onaylanması durumunda MATIC fiyatı 0,86$ ve hatta daha da yukarılara çıkabilir.

  Kripto için bu olumlu sinyallerin, bir Coinbase aracılık hizmeti Polygon, Ethereum ve NEAR platformlarının staking’i için destek sağladığında beri daha da güçlendiği söyleniyor.

  İlki Ekim ayında piyasaya sürülen ikinci zkEVM genel test ağının piyasaya sürülmesiyle, 20 Aralık itibarıyla ağda gerçekleştirilen 10.509’dan fazla cüzdan adresi ve ağda gerçekleştirilen toplam 21.968 işlemle muazzam bir büyüme kaydetti. (Bknz: Blockchain Nedir?)

  Ek olarak, zkEVM’nin birinci ve ikinci sürümlerinin kullanıma sunulmasının ardından, bu dönemde dağıtılan 2.000’den fazla sözleşme ile toplam 14.940 zk-proof oluşturuldu. Birden çok işlemin doğrulanmasını sağlayabilecek bir dizi yükseltme de gerçekleştirildi.

  Bununla birlikte, daha fazla zk kanıtı artık çok düşük gas veya işlem ücretlerinin yanı sıra hızlandırılmış iş hacmiyle hızla işlenebilir.

  MATIC’in toplam piyasa değeri günlük grafikte yaklaşık 6,9 milyar dolarda

  Çoğunluk Olacak Kripto 2023’e Kadar Kazanç?

  Magic Eden’in Polygon Launchpad’inin 15 Aralık’ta piyasaya sürülmesiyle, Polygon Studies ayrıca Solana pazarındaki ilk NFT düşüşleriyle ilgili bir duyuru yaptı. NFT ödülleri, Polygon Football Collection: 2022 Champions ve Polygon Football Collection: World United gibi hatıra sporu NFT koleksiyonlarından oluşuyor.

  Öte yandan, MATIC fiyatı, bu ticaret yılı için 2021’deki 2,92 $’lık ATH’sinden %85 düşüş sergiledi. Aksine, bir kripto uzmanı ve analisti olan Altcoin Sherpa, SOL ve BTC ile birlikte MATIC’in 2023’te fiyatının iki katına çıkacağını söylüyor. (Bknz: Stable Coin Nedir?)

  Yakın tarihli bir tweet’te Sherpa, takipçilerine kripto piyasasındaki düşüşün büyük olasılıkla yıl biterken sona ereceğini ve Aralık 2023’e kadar çoğu kripto para biriminin %100 yükselmeye çalışacağını, MATIC’in devam eden devasa ortaklık anlaşmalarıyla iyimser göründüğünü paylaştı. .

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Shiba Inu (SHIB) Büyük Piyasa Değişiminde Avalanche (AVAX)’ı Geride Bıraktı: Yeni Bir Kripto Lideri Ortaya Çıkıyor

  İlginç bir gelişmeyle köpek temalı kripto para Shiba Inu (SHIB), piyasa değeri...

  BitClassic (BCL) Wallet İncelemesi: Güvenli ve Verimli İşlemler İçin En İyi Kripto Çözümü.

  Kripto para meraklıları her zaman güvenilir ve emniyetli cüzdan çözümleri arayışındadır. BitClassic, güçlü güvenlik özellikleri...

  Bitcoin (BTC) Göklere Çıkıyor: Fiyatlar Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Yaklaşırken Yatırımcı Duyarlılığı Korkudan Açgözlülüğe Dönüşüyor.

  Bitcoin (BTC), tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın bir şekilde seyrini sürdürerek yatırımcıları zafer turları mı atıyor yoksa...