Diğer

  2023 – 2032 Dogecoin Fiyat Tahmini: DOGE Ne Zaman 1 Dolar Olacak?

  • Dogecoin (DOGE), popüler “Doge” İnternet mizahından esinlenmiş olup logosunda Shiba Inu cinsi bir köpeği bulunduran bir kripto para birimidir.
  • Dogecoin madenciliği, Bitcoin’in Proof-of-Work protokolünden birkaç açıdan farklılık gösterir, bunlardan biri Scrypt teknolojisini kullanmasıdır.
  • Maden edilebilecek Dogecoin sayısına bir sınırlama getirilmemiştir. Dogecoin’i ya tek başınıza ya da madencilik havuzlarına katılarak maden edebilirsiniz.

  Dogecoin (DOGE) nedir? DOGE fiyat tahmini 1 dolarlık hedefe ulaşabilir mi? DOGE için 2023 yılından 2032 yılına kadar fiyat tahminleri COINOTAG’da!

  Dogecoin (DOGE) Nedir? Ne için Kullanılıyor?

  Dogecoin

  Dogecoin (DOGE), popüler “Doge” İnternet mizahından esinlenmiş olup logosunda Shiba Inu cinsi bir köpeği bulunduran bir kripto para birimidir. Açık kaynaklı bu para birimi, Portland, Oregon’dan Billy Markus ve Sidney, Avustralya’dan Jackson Palmer tarafından oluşturuldu ve Aralık 2013’te Litecoin’dan çatallandı.

  Birkaç tweet’in tanıtımı ile Bitcoin, bir internet fenomeni olmaktan herkesin favorisi haline geldi. Bu, insanların parası olarak kabul edildi ve Elon Musk “Dogebaba” olarak adlandırıldı. Hayranlar arasında en popüler 5. kripto para birimidir. Elon, son açıklamasında kişisel olarak Bitcoin, Dogecoin ve Ethereum sahibi olduğunu açıkladı.

  Dogecoin madenciliği, Bitcoin’in Proof-of-Work protokolünden birkaç açıdan farklılık gösterir, bunlardan biri Scrypt teknolojisini kullanmasıdır. Bu altcoin ayrıca 1 dakikalık bir blok süresine sahiptir ve toplam arz sınırlı değildir, yani maden edilebilecek Dogecoin sayısına bir sınırlama getirilmemiştir. Dogecoin’i ya tek başınıza ya da madencilik havuzlarına katılarak maden edebilirsiniz.

  Dogecoin Fiyat Tahmini 2023

  2023 için Dogecoin fiyat tahminimize göre Dogecoin boğa momentumunu sürdürecek. Kripto para biriminin maksimum değerde 0,12 dolar ve ortalama tahmin fiyatında 0,10 dolar işlem yapması bekleniyor. Dogecoin’in en düşük olası işlem fiyatını da 0,096 dolar olarak deneyimlemesi muhtemel.

  Dogecoin Fiyat Tahmini 2024

  2024 için Dogecoin fiyat tahmini, DOGE’un maksimum değer olarak 0,17 dolar ve ortalama tahmin fiyatı olarak 0,15 dolar ulaşabileceğini öngörüyor. Bu dönemde kripto paranın en düşük olası fiyatının 0,14 dolar olması bekleniyor.

  Dogecoin Fiyat Tahmini 2025

  2025 için Dogecoin fiyat tahminimize göre kripto para birimi maksimum değer olarak 0,26 dolar ve ortalama işlem fiyatı olarak 0,22 dolar ulaşabilir. DOGE’un en düşük olası işlem fiyatının 0,21 dolar olması bekleniyor.

  Dogecoin Fiyat Tahmini 2026

  2026 için Dogecoin fiyat tahmininde maksimum fiyat hedefi 0,37 dolar ve minimum fiyat 0,31 dolar olarak tahmin ediliyor. Bu dönemin ortalama tahmin fiyatı 0,32 dolar civarında tahmin ediliyor.

  Dogecoin Fiyat Tahmini 2027

  2027 için Dogecoin fiyat tahminine göre maksimum değer 0,53 dolar ve ortalama işlem fiyatı 0,43 dolar olabilir. Dogecoin’in minimum değeri 2027 yılında 0,42 dolar olarak bekleniyor.

  Dogecoin Fiyat Tahmini 2028

  2028 için Dogecoin fiyat tahminimize göre kripto paranın maksimum fiyat hedefi 0,73 dolar ve ortalama tahmin fiyatı 0,63 dolar olabilir. Alım satım fiyatı 0,61 dolara kadar düşebilir.

  Dogecoin Fiyat Tahmini 2029

  2029 için Dogecoin DOGE fiyat tahminine göre DOGE’un maksimum fiyatı 1,05 dolar ve ortalama işlem fiyatı 0,88 dolar olabilir. 2029 yılında en düşük tahmin edilen alım satım fiyatı 0,85 dolar olarak bekleniyor.

  Dogecoin Fiyat Tahmini 2030

  2030 yılı için Dogecoin DOGE fiyat tahmini, bu dönemde mizah koininin maksimum değer olarak 1,47 dolar ve ortalama tahmin edilen alım satım fiyatı olarak 1,24 dolar ulaşabileceğini öngörüyor. En düşük olası işlem fiyatı bu dönemde 1,20 dolar olarak tahmin ediliyor.

  Dogecoin Fiyat Tahmini 2031

  2031 yılı için Dogecoin DOGE fiyat tahmini, maksimum alım satım değerinin 2,05 dolar ve ortalama tahmin fiyatının 1,73 dolar olabileceğini öngörüyor. Kripto paranın 2031 yılında en düşük olası alım satım değeri olarak 1,68 dolar bekleniyor.

  Dogecoin Fiyat Tahmini 2032

  2032 yılı için Dogecoin fiyat tahminine göre maksimum alım satım 2,87 dolar ve ortalama tahmin fiyatı 2,47 dolar olabilir. Mizah koininin 2032 yılında minimum olası alım satım değeri olarak 2,40 dolar olması bekleniyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  ABD Uzay Kuvvetleri’nden Şaşırtan Bitcoin Hamlesi: Benimsenme Öneriliyor!

  ABD Uzay Kuvvetleri'nde görevli olan bir subay, ABD Savunma Bakanlığı'na Bitcoin konusunda tavsiyelerde bulundu!

  Bitcoin Fiyatı 20 Ayın En Yüksek Seviyesinde: Kripto Rallisi Geri mi Döndü?

  Bitcoin fiyatı Pazartesi günü %5'in üzerinde artarak 41.700 doların üzerine yükseldi: Kripto para rallisi ETF beklentileriyle hızlandı!

  2024 Yılındaki Resesyon Korkuları: Bitcoin ve Altın Bu Durumda Nasıl İlerleyecek?

  Global piyasalardaki resesyon korkusu gittikçe artıyor: Olası bir resesyonda altın ve Bitcoin piyasası nasıl etkilenecek? Uzmanların görüşleri'

  Bitcoin, 41 Bin Dolar Seviyesini de Aşmayı Başardı: BTC için Sırada Ne Var?

  Bitcoin fiyatı, haftasonunda kazandığı güçle birlikte Pazartesi günü 41 bin doları da aşmayı başardı: BTC için şimdi sırada ne var?

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Chainlink (LINK) Balinaları Hangi Seviyeyi Bekliyor? Güncel LINK Analizi

  LINK coin, haftalık grafiğindeki yükseliş trendini sürdürüyor ancak 16.16 dolar direncini geçememesi durumunda düşüş hareketi öne çıkabilir. Uzun vadeli alıcılar için potansiyel bir giriş bölgesi, 9.64 - 8.772 dolar aralığı olarak belirlenmiştir. Yatırımcılar, LINK coinin kritik direnç seviyelerini dikkatlice takip etmelidirler.

  Fantom (FTM) Coin Yükselişini Kritik Desteğinden Başlatabilir! Güncel FTM Analizi

  FTM coin, 0.3574 dolar direncini geçemezse düşüş eğilimini sürdürebilir. Yatırımcılar, 0.2246 - 0.208 dolar destek seviyelerini izlemeli ve güçlü alım sinyalleri alındığında yükseliş trendine yönelebilirler.

  WOO Coin Balinaları Spot Alım Yapmak için Kritik Bölgeyi Bekliyor! Güncel WOO Analizi

  WOO coin, 0.2096 dolar üzerinde kalması halinde yükseliş potansiyeli taşıyor. Ancak, 0.1905-0.1848 dolar aralığındaki uzun vadeli spot alım bölgesi kritik bir destek olarak göze çarpıyor. Yatırımcılar, bu seviyeleri dikkatlice takip ederek stratejilerini belirlemelidirler.

  Bitcoin Düşüş Hareketini Kritik Desteğine Yapabilir! Güncel BTC Analizi

  Bitcoin, 36.700 dolar destek bölgesine yaklaşıyor. 35.500 dolar altında düşüş, 36.600 dolar üzerinde ise yükseliş beklenebilir. Ancak, 37.700 dolar direncinin aşılamaması durumunda düşüş trendi devam edebilir. Yatırımcılar belirtilen seviyeleri yakından takip etmelidir.

  AGIX Coin Yatırımcıları Spot Yatırımlar için Hangi Seviyeyi Beklemeli? Güncel AGIX Analizi

  AGIX, günlük direnç seviyesini aşarak yükseliş trendine geçebilir. Ancak düşüş durumunda belirlenen destek bölgesi önemli bir alım noktası olabilir. Yatırımcılar, stop bölgesini dikkatle izlemelidir.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  ABD Uzay Kuvvetleri’nden Şaşırtan Bitcoin Hamlesi: Benimsenme Öneriliyor!

  ABD Uzay Kuvvetleri'nde görevli olan bir subay, ABD Savunma Bakanlığı'na Bitcoin konusunda tavsiyelerde bulundu!

  Bitcoin Fiyatı 20 Ayın En Yüksek Seviyesinde: Kripto Rallisi Geri mi Döndü?

  Bitcoin fiyatı Pazartesi günü %5'in üzerinde artarak 41.700 doların üzerine yükseldi: Kripto para rallisi ETF beklentileriyle hızlandı!

  2024 Yılındaki Resesyon Korkuları: Bitcoin ve Altın Bu Durumda Nasıl İlerleyecek?

  Global piyasalardaki resesyon korkusu gittikçe artıyor: Olası bir resesyonda altın ve Bitcoin piyasası nasıl etkilenecek? Uzmanların görüşleri'