Diğer
  Ana SayfaKripto Para Analizleri1inch Network (1INCH) Direnç Seviyesinde İşlem Görüyor!

  1inch Network (1INCH) Direnç Seviyesinde İşlem Görüyor!

  -

  1INCH Günlük Grafik Yorumu

  1INCH-06.21-1

  Sizler için bu yazımda, diğer merkeziyetsiz borsaları tarayarak en uygun fiyatı bularak kullanıcılarına fayda sağlayan popüler platform olan 1inch Network’ün yerel varlığı 1INCH analizi yapacağım.

  Grafikte gördüğünüz üzere 0,55 dolar – 0,52 dolar bandından tepki almayı başardı. Ancak şu anda 0,71 dolar – 0,75 dolar bölgesinde bulunan direnç hattını test ediyor. Eğer kırılım başarılı olursa, hem psikolojik hem teknik direnç olan 1 dolar bandına kadar ulaşma ihtimali var. Devamında da 1,30 dolar – 1,36 dolar seviyesine kadar yükseliş gerçekleştirebilir. Başarısız olursa, tepki aldığı desteğe tekrardan gerileyebilir.

  • Chaikin para akışı, nötr seviyeyi test ediyor. Bu da alım baskısı ile satım baskısının eşit olduğu anlamına geliyor.
  • RSI ise sert bir yükseliş yaşayarak 43 seviyesine ulaştı. Buna rağmen hala aşırı satım seviyesine daha yakın bölgede bulunmakta.
  Destek Seviyeleri 0,55-0,52 0,45-0,42
  Direnç Seviyeleri 0,71-0,75 1,00-1,07

  Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

  1INCH-06.21-2

  Şu anda 0,72 dolardaki direncinden ret yediğini görüyoruz. Düşüş devam ederse ilk olarak 0,66 dolara, devamında 0,59 dolara düşüş yaşama ihtimali var.

  Eğer ki yukarı yönlü hareket etmek isterse 0,78 dolardaki direncine ulaşmadan önce 0,72 dolar seviyesini kırması gerektiğini düşünüyorum.

  Destek Seviyeleri 0,66 0,59
  Direnç Seviyeleri 0,72 0,78
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Basri Caneri
  Basri Caneri
  Basri Caneri, 25 yaşında Selçuk Üniversitesi'nde okuyor. Kripto paralar ile uzun yıllardır ilgilenen Caneri, 1 yılı aşkın süredir aktif olarak haber takibi yapıp, teknik analiz içerikleri üretmektedir. Şimdilerde ise Coin Otağ bünyesinde yatırımcılarla buluşmaya devam etmektedir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler