1INCH Fiyat Analizi: Yükseliş Devam Edecek Mi?

1inch-1-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bu analizde sizlerle beraber 1INCH grafiğini inceleyeceğiz. Mayıs aylarında 7.88 dolar seviyelerinden işlem görürken düşüşün başlamasıyla birlikte  1.60 dolarlara kadar düşmüştü. Peki tekrardan bu seviyeleri görür mü? Bunu söylemek zor ama biz kısaca grafiğini değerlendireceğiz.

1INCH Grafiği Bizlere Neler Söylüyor?

Günlük grafik baz alındığında yükselen bir trend çizgisi üzerinde durduğunu görmekteyiz. Temmuz ayından beri bu çizgiyi bozmayarak yaklaşık olarak yüzde 90 oranında bir kar getirisi sağlamış. Yükseliş sonrasında önünde bulunan dirençleri geçerek devam etmek istemiş. Fakat önünde hala önemli bir direnç bulunmakta. 3.50 ile 3.80 arasında bulunan direnç 1INCH için oldukça önemli. Bunu tek hamlede kırabilir mi?

Eğer bu direnci aşabilirse bu seviyelerde kalıcılığı sağlamalıdır. RSI indikatörüne bakıldığında günlük grafikte, 70 seviyelerine ulaştığı görülmekte. Bu seviyelerin üzerine çıkması aşırı alıma ulaştığını gösterir. Teknik açıdan dikkat edilmesi gerek bir seviye olabilir. Fakat tüm ihtimallere karşı risk yönetimi iyi yapılmalıdır.

1INCHUSDT

1INCH grafiğine 4 saatlik parametrede baktığımızda yükseliş kanalı daha net gözükmekte. 1.60 dolar seviyelerinden başlayan yükseliş kanalı içerinde hareket etmesiyle 3.20 dolar seviyelerine kadar gelmiş durum ve hala kanalın dışına çıkılmamış.

Supertrend indikatörüne bakıldığında ise 1.80 dolar seviyelerinden itibaren alış pozisyonuna geçtikten sonra 2.20 seviyelerinde ufak bir bozulma yaşamış ki bu seviyede kanalında hafif dışına taştığını görüyoruz. Daha sonra tekrardan kanal içerisine girerek yükselişine devam etmiş. Supertrend desteği şuan bizimde belirlemiş olduğumuz 2.89 dolar seviyesiyle aynı noktada. Grafikte verilen destek ve direnç seviyeleri birer alım satım hedefi değildir. Sadece grafiğin daha iyi anlatılması açısından belirtilmiştir. Bu yüzden giriş ve çıkışlarda kararınızı kendiniz vermelisiniz. Eğer bu kararları kendiniz veremiyorsanız ilk olarak paper trade tekniği ile çalışmalısınız.

1INCHUSDT

Ayrıca 1INCH inovasyon grubunda yer aldığı için yüksek risk taşıyan coinler arasında geçmekte. Fiyatlar arası geçişlerde sert ve beklenmedik hareketler, dalgalanmalar olabilir.

Uyarı: Bu yazımızda sizlerle beraber 1INCH grafiğini inceledik. İçerikte yazmış olduğum bilgiler alım satım hedefi olarak görülmemeli, sadece kendi şahsi fikirlerimi içermektedir. Bu yüzden içerikte yapılan bu analiz herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir.

Peki sizler 1INCH kripto para birimini cüzdanınızda bulunduruyor musunuz? Yakalamış olduğu yükseliş treni devam edecek mi? Yorumlarda belirtirseniz seviniriz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster