Diğer
  Ana SayfaKripto Para Analizleri1inch Coin Yorum Analizi! 0.70 Dolar Bölgesi Yeni Hedef Mi?

  1inch Coin Yorum Analizi! 0.70 Dolar Bölgesi Yeni Hedef Mi?

  -

  1Inch Coin, Bankacılık hizmeti sunan İngiliz Finansal Şirket olan Revolut ile ortaklık kurduğunu açıklamasının ardından %6 yükseliş yaşadı.Yazımızda Inch coinin önemli destek ve direnç bölgelerini inceledik.

  1Inch Coin Yorum Analizi! (Orta Vade)

  1INCHUSDTPERP_2022-10-31_16-23-58

  1inch grafiğini incelediğimizde günlük direnç bölgesinin üzerinde hareket ettiğini görüyoruz. Grafikte görünen 0.6262$ seviyesinin üstünde günlük mum kapatması halinde yükseliş hareketini 0.70$ bölgesine kadar devam ettirebilir.

  1inch için dikkatle takip edilmesi gereken destek noktası 0.603$ bölgesidir. Bu bölgenin üzerinde kaldığı sürece yükseliş hareketine devam edeceğini düşünüyorum. (Bknz: Gartley Formasyonu Nedir?)

  Analizde belirtilen direnç bölgesinin kırılması halinde orta vadede 0.725$ seviyesinde direnç bölgesi bulunuyor. Fiyatın o bölgeye yükseliş hareketi gerçekleştirmesi halinde belirtilen kırmızı bölgeden kar alımları gerçekleştirilebilir.

  1inch Coin Yorum Analizi! (Kısa Vade)

  1INCHUSDTPERP_2022-10-31_16-57-43

  1inch grafiğine 4 Saatlik zaman diliminde baktığımızda, bugün açıklanan Revolut haberi ile birlikte pump hareketi gerçekleştirdiğini fakat direnç bölgesinin üzerinde kalamadığını görüyoruz.

  Düşüş hareketini bu şekilde sert gerçekleştirmesi, yatırımcıların ciddi satışlar yaptığını bizlere gösteriyor. Bu tarz durumlarda alım için direnç bölgesinin üzerinde mum kapanışı beklemek daha doğru olacaktır.

  Analizde belirtilen kırmızı bölgenin üzerinde 4H mum kapanışı gerçekleşmesi halinde yükseliş hareketine 0.70$ bölgesine kadar devam edeceğini düşünüyorum.

  Grafikte belirtilen yeşil alanlarımız önemli destek bölgelerimizdir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler