Diğer
  Ana SayfaHaber1'den Fazla Bitcoin Tutan Adres Sayısı 1 Milyona Ulaştı!

  1’den Fazla Bitcoin Tutan Adres Sayısı 1 Milyona Ulaştı!

  -

  • Bitcoin fiyatı düşerken, BTC tutan adresler rekora ulaştı.
  • FTX çöküşünün ortasında, 1 Bitcoin tutan cüzdanlar Kasım ve Ocak arasında 79.000 arttı.

  Bitcoin fiyatı 27 bin dolar üzerinde tutunmaya çalışırken, 1’den fazla Bitcoin tutan adreslerin sayısı yeni bir rekora ulaştı.

  Bitcoin Tutan Adresler 1 Milyonu Aştı!

  En az 1 Bitcoin (BTC) tutan bireysel cüzdanlar, bu haftanın başlarında bir kilometre taşı rakamı belirledi ve bu, daha geniş pazarlar Bitcoin fiyatlarını aşağı çekerken bile BTC’ler için uzun vadeli duyarlılığın bozulmadan kaldığını gösteriyor.

  Alınan veriler, 1’den fazla token tutan Bitcoin cüzdanlarının Pazartesi günü 1 milyonu geçtiğini gösteriyor. Bu, geçen yılın Şubat ayından bu yana %20’lik bir artış.

  birden-fazla-bitcoin-tutan-adresler

  Veriler, fiyatların 22.000 dolardan 16.000 doların altına düşmesiyle kripto borsası FTX’in çöküşünün ortasında, 1 Bitcoin tutan cüzdanlarının Kasım ve Ocak arasında 79.000 arttığını gösteriyor.

  BRC-20 tokenlerindeki son artış, BRC-20 token standardının Mart ayında piyasaya sürülmesinden bu yana eklenen bir Bitcoin tutan yalnızca 30.000 yeni cüzdan ile varlıklı sahiplerin sayısını artırmak için çok az şey yaptı.

  Bu standartlar, geliştiricilerin ağ üzerinde token yayınlamasına ve borç verme ve borç alma gibi merkezi olmayan finans (DeFi) hizmetleri oluşturmasına olanak tanır. Bitcoin blok zincirindeki ücretlerin, blok alanına olan talebin ortasında iki yılın en yüksek seviyelerine yükselmesine katkıda bulundu ve Bitcoin’de yayınlanan altcoinler, bu ayın başlarında 1,6 milyar dolara kadar kümülatif bir piyasa kapitalizasyonuna ulaştı.

  Bu arada, büyük sahip rakamına rağmen, bazı piyasa gözlemcileri mevcut Bitcoin işlemlerinin çoğunun daha küçük cüzdanlardan geldiğini gördü.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler