Cuma, Ocak 15, 2021

Ziraat Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerisi

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Dün alıcılı bir görüntü sergileyen endeks günü de %1,28 oranında primle 1.342 seviyesinden kapattı. Bu haftaki yükseliş denemelerinde net bir kalıcılık sağlayamayan endeks dün en yüksek seviyesine yakın kapatarak anlamlı bir yükselişin sinyalini verdi. Kısa vadeli ortalamalarından da uzaklaşma eğiliminde olan endeks 1.331 desteğinin altına sarkmadıkça önemli gözüken 1.350 direncini aşabilir ve potansiyele kanalın üst bandını hedefleyebilir. Sıralı dirençler 1.361 ve 1.372 seviyelerinde.

BIST-30 Kontratı

Birkaç gündür yükseliş denemelerinde net bir kalıcılık sağlayamayan kontrat dün en yüksek seviyesine yakın kapatarak anlamlı bir yükselişin sinyalini verdi. Kısa vadeli ortalamalarından da uzaklaşma eğiliminde olan kontratta dünkü yükseliş, kanal üst bandının yakın seyrettiği 1.538 seviyesine kadar sürebilir.

TTKOM, TKBNK, ZOREN

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten  – (27.11.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺28.70
THYAO.IS₺13.23
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺21.42
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.18