ASELS, DGKLB, DOAS Hisse Yorumları | Ziraat Yatırım Hisse Önerileri – (4.08.2020)

hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır. 

BIST-100

Geçen hafta sert satışlarla karşılaşan endeks haftayı %5,5 oranında kayıpla 1.127 seviyesinden kapattı. Önemli sayılabilecek yatay desteğinde seyreden endekste saatlik bazda RSI aşırı satım bölgesinde. Yine saatlik bazda ortalamaların yukarıda kaldığı dikkate alınırsa endekste tepki yükselişleri görülebilir. Ancak, günlük grafikteki zayıf görüntüye bağlı olarak olası tepki yükselişlerinde 1.141 seviyesinden satıcılar güçlenebilir.

BIST-30 Ağustos Kontratı

Geçen hafta satıcılı bir görüntü sergileyen kontrat haftayı 1.257,5 seviyesinden kapattı. Kısa vadeli grafiklerde aşırı satım bölgesindeki osilatörlerle birlikte kontratta tepki yükselişleri görülebilir; ancak günlük grafikteki zayıf görüntüye bağlı olarak olası tepki yükselişlerinde 1.274 seviyesin tepki görülebilir.

Günlük Hisse Öneri Listesi

ASELS, DGKLB, DOAS

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten

Yatırım tavsiyesi CoinOtağ’a ait değildir, CoinOtağ hiçbir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulmaz. 

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.