Cumartesi, Ocak 23, 2021

Ziraat Yatırım Hisse Önerileri – (21.12.2020)

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Cuma günü %0,64 oranında değer kazanan endeks günü 1.408 seviyesinden kapattı. Yatay direncine yakın seyreden endekste, saatlik bazda MACD “al” vermekte başarısız kalırken, işlem hacminde kısmi düşüşler gözleniyor. Bu kapsamda, endekste 1.410 yatay direnci aşılmadıkça kar satışları gündeme gelebilir. Endeksin güne de satıcılı bir görüntüyle başlamasını bekliyoruz.

BIST-30 Kontratı

Kanal üst bandını geçmekte zorlanan kontratta, RSI aşırı alım bölgesine yakınken, stokastik slow osilatörü yine aşırı alım bölgesinde sat verdi. Bu kapsamda, 1.570 direnci aşılmadıkça kontratta kar satışları görülebilir ki 1.547 yakın desteğin kırılması durumunda satışlar bir miktar belirginleşebilir. Ana destek 1.525 civarında.

Günlük Hisse Öneri Listesi

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺26.00
THYAO.IS₺12.89
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺22.02
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.39