Perşembe, Aralık 3, 2020

Yüzde 29 ve üzeri potansiyel getiri sunan 3 hisse senedi – (21.10.2020)

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Piyasa Yorumu

Bu sabah BIST100’de yukarı yönlü bir açılış beklemekteyiz. Ana endeks, bankacılık ve sanayi hisselerindeki güçlenme sayesinde arka arkaya 3 gün pozitif kapatmayı başardı. Dün itibariyle 3Ç20 sonuçları açıklanmaya başladı ve önümüzdeki günlerde gelecek olan bilanço sonuçlarına odaklanacağız. Yarın, Merkez Bankası toplantısı öncesinde TL’de istikrarlı bir hareket hakim. Bu sabah pozitif açılış ve sonrasında 1190.00 – 1221.00 arasında işlem aktivitesi bekliyoruz.

Yüzde 29 ve üzeri potansiyel getiri sunan 3 hisse senedi

Deniz Yatırım Model Portföyü’ne dahil olan ISCTR, TCELL, TUPRS, ISMEN, PETKM, GARAN, KOZAL, KCHOL, AKGRT, OTKAR, SISE hisseleri için potansiyel hedefleri okudunuz.

Kaynak: Deniz Yatırım Günlük Bülten

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺42.24
THYAO.IS₺12.19
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺18.69
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺17.83