Pazartesi, Ocak 25, 2021

Yüksek potansiyele sahip az bilinen 10 altcoin

Bitcoin (BTC) fiyatı tekrar 40.000 $ seviyesinin üzerine çıkarken, spot ışığı bunun üzerinde. Ancak bu süreçte gözden kaçan ve potansiyeli yüksek olan farklı kripto para birimleri de var.

Popüler kripto tüccar ve analist Elliot Wainman, Ocak ayında yükseliş potansiyeline sahip olduklarını söyleyerek, az sayıda yatırımcının bildiği birkaç altcoin seçeneğine dikkat çekti.

Wainman tarafından seçilen altcoinler aşağıdaki şekilde listelenmiştir:

THORChain (RUNE)

Binance borsasında 1,9439 dolardan işlem gören ve yaklaşık 304 milyon dolarlık piyasa değerine sahip merkezi olmayan ağ THORChain’in (RUNE) büyük gelişmeler yaşayacağını öne sürdü.

Altcoin analisti, THORChain ağının 1 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaşacağını ve birim fiyatın potansiyel olarak çok daha yüksek olacağını tahmin ediyor. Videosunda şöyle dedi:

“Her zaman THORChain’in bir destekçisi oldum. […] Çünkü Bitcoin’i kilitleyerek gelir elde etmeye izin veriyor. Bitcoin büyüyor. RUNE onunla büyümek ve gerçekten iyi çalışmak için tasarlandı. ”

Ren (REN)

REN / USDT çifti için 4 saatlik grafik. 

Wainman, Bitcoin fiyatındaki artışla büyümeye hazır olduğunu düşündüğü başka bir DeFi projesi olarak REN’i gösterdi. TraderO, 0.4776 $ ‘dan işlem gören ve bu haber yayınlanmak üzere hazırlandığı için yaklaşık 425 milyon $ piyasa değerine sahip olan REN’e “büyük oynadı” dedi.

AllianceBlock (ALBT)

Analist, CoinGecko verilerine göre “geleneksel ve merkezi olmayan finansal işlemleri birleştirmek” için kurulan ve piyasa değeri yalnızca 53 milyon dolar olan AllianceBlock (ALBT) protokolüne dikkat çekti.

AllianceBlock’un veri depolama projesi için Ocean Protocol ile olan ortaklığını fiyat artışının habercisi olarak yorumladı.

KeeperDAO (ROOK) ve Archer DAO (ARCH)

Kripto tüccarı, madencilerin işlemleri onaylayarak mümkün olan en yüksek geliri elde etmelerine yardımcı olan iki projeyi vurguladı. Wainman, gün içinde yüzde 128 artan KeeperDAO (ROOK) ve Archer DAO (ARCH) birimlerinin boğa piyasasında olduğunu savundu.

Bridge Mutual (BMI)

Merkezi olmayan sigorta endüstrisi hakkında konuşan Wainman, Polkadot merkezli Bridge Mutual (BMI) projesinden bahsetti:

“Bridge iki yıldır geliştiriliyor. Doğru sigorta işlemlerinin yapılmasını, doğru poliçelerin onaylanmasını ve insanların kendi sigortalarını yönetmesini sağlıyor.”

 Injective Protokolü (INJ)

INJ / USD çifti için 4 saatlik grafik. 

Merkezi olmayan türevler platformu Injective Protocol (INJ) hakkında yorum yapan analist, geleneksel türev piyasasının onlarca trilyon değerinde olduğunu varsayarak, 88 milyon dolarlık piyasa değerine sahip projenin çok fazla büyüme potansiyeli içerdiğini belirtti.

REVV, Akash Ağı (AKT), RAMP

Yükselen bir sektör olan NFT alanındaki REVV projesine vurgu yapan Wainman, habere hazırlanırken Akash Network (AKT), merkezi olmayan bulut depolama projesi ve 30 milyon dolarlık piyasa değeri olan RAMP (RAMP) tokenini vurguladı.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 31,739.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39