Yüksek Getirili Hisse Senedi Önerileri Yüzde 34 Üzeri!

hisse önerileri

Hisse senedi önerileri içeriğimizde bugün yüksek getirili Hisse Senedi önerilerine değindik ki yüzde 34 ve üzeri hisse senetlerine aşağıdan erişebilirsiniz! Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Piyasa Yorumu

Bu sabah BIST100’de yukarı yönlü bir açılış beklemekteyiz. Türk hisse senetleri, sanayi hisselerinin pozitif hareketleri sayesinde günü pozitif kapatmayı başardı. TL’nin zayıflamasına paralel olarak bankacılık senetleri de zayıf performans gösterdi. Küresel benzer piyasaların ve TL performansının bugün endeksin yönünün belirlemesinde rol oynayacak. Bu sabah pozitif açılış ve sonrasında 1090.00 – 1127.00 arasında işlem aktivitesi bekliyoruz.

Bugünün Haberleri

Hisse Senetleri

 MAVI; 2Ç20 finansal sonuçları yıllık bazda düşüş gösterdi / hafif negatif
 PGSUS; Pegasus yolcu trafiği Ağustos ayında geçen yıla kıyasla %45 daraldı / nötr
 DOHOL; Doğan Holding Sesa Paketleme satın almasını tamamladı / nötr

Yüksek Getirili Hisse Senedi Önerileri Yüzde 34 Üzeri!

Kaynak: Deniz Yatırım Günlük Bülten

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.