Cuma, Mart 5, 2021

YouTuber’lar XRP’ye stake yapıyor – SEC davasından sonra %2000 fiyat artışı mümkün mü?

“XRP Araştırmacısı” na göre, XRP fiyatı, SEC davasının dünyaca ünlü YouTuber Daniel Keem’in 276.600 $ değerinde 1 milyon XRP satın almasının ardından %2000’den fazla artabilir. Ripple- SEC davasının olumlu sonuç olma ihtimaline göre alım yapmıştır

ABD Menkul Kıymetler ve borsa Komisyonun (SEC) aleyhine açılan davası Ripple Labs, XRP yatırımcılarına büyük zarar verdi. Dava Noel’den kısa bir süre önce duyurulduktan sonra XRP fiyatı yarıdan fazla düştü. Fiyat o zamandan beri bir miktar iyileşme göstermiş olsa da, listeden çıkarmalarla ilgili devam eden olumsuz başlıklar XRP ile ilgili piyasa duyarlılığını düşürüyor.

Cardano veya Polkadot gibi diğer altcoinler son haftalarda üç basamaklı kazançlar yayınlarken, XRP şu anda 0,30 $ işaretinin altında dalgalanıyor. Polkadot (DOT) halihazırda XRP’yi piyasa değeri ile geride bıraktı ve Cardano (ADA) bunu yapmanın eşiğinde. Ancak, iki piyasa katılımcısı, SEC davası rafa kaldırıldığında sarkacın sallanacağını iddia ediyor.

XRP, davadan sonra %2.000’in üzerine çıkabilir mi?

“Kalabalığı takip etmeme” veya kalabalığın psikolojisine karşı ticaret yapmanın yatırım bilgeliğine uygun olarak, iki topluluk üyesi Ripple SEC ile davayı çözer veya kazanırsa büyük bir fiyat artışı öngörüyor. . YouTuber “XRP Right Now” Twitter’daki 27.600 takipçisine, önceki SEC davalarından dolayı bir fiyat iyileşmesinin muhtemel olduğunu söyledi.

“XRP Araştırmacısı”, Kik’in SEC’e karşı verdiği savaştan sağ çıktıktan sonra KIN tokeninin mükemmel performansına işaret etti. SEC ile davayı kazanan ve tokenin menkul kıymet olarak sınıflandırılmasına izin veren yasal savaşın sona ermesinden sonra, KIN kabaca %2.000 fiyat artışı yaşadı.

Eğer Ripple mahkemede galip gelirse, XRP alım satımını askıya alan tüm borsaların kararlarını tersine çevirmesi bekleniyor. XRP, KIN’den çok daha fazla borsada işlem gördüğünden, YouTuber’a göre etki daha da büyük olabilir.

Herkesin bunu düşünmesini istiyorum… KIn, SEC tarafından GÜVENLİK DEĞİL olarak ilan edildikten sonra %2000 arttı – KIN neredeyse XRP kadar çok borsada işlem görmüyor

– XRP Araştırmacısı (@XRPNews_)

Ünlü Youtuber Xrp alımı Yaptı

Teori şu anda yalnızca XRP topluluğu içinde değil, aynı zamanda bu alanın ötesinde de destek kazanıyor. 5,8 milyon takipçisi olan ve Keemstar olarak da bilinen ve DramaAlert’in kurucusu ve sunucusu olan Amerikalı bir YouTuber olan Daniel Keem, XRP’yi bir Ripple- SEC davasının olumlu sonuca varacağını düşünerek ripple aldı

Kendini “yozlaşmış bir kumarbaz” olarak tanımlayan Keem dün Twitter üzerinden 276.600 dolar değerinde 1 milyon XRP satın aldığını paylaştı. Keem, SEC davası çözüldükten ve tweet atıldıktan sonra XRP’nin 2,00 USD fiyatına ulaşmasını bekliyor, “Ben bir finans danışmanı değilim! Ben yozlaşmış bir kumarbazım! Kripto tanrıları benimle olsun! Bu davayı kazanalım / çözelim ve 2 $ XRP görelim!

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 0.463764dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺22.12
  THYAO.IS₺14.61
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺23.22
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.27